reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
malinowa no widzisz na zdjęciach nie widać jednak moim zdaniem trzeba obejrzeć wózek w realu;-):-)

Tak, bo on jest przysłonięty materiałem od "kosza" na zakupy. Później można zamek odpiąć i jest na czym nogi oprzeć :tak:
Tu trochę widać
Zobacz załącznik 482241wygodniej mi znaleźć w necie niż fotografować mój wózek i co chwilę zgrywać zdjęcia.
 
Ostatnia edycja:
hahaha to mnie rozbawilas tą turbopodpaska :-D:-D

jesli o nie chodzi to kupilam 2 paczki i jedna mi zostala bo po cc jedna noc przelezalam na pooperacyjnej jak to pisze Anc na waleta i tylko mi wklady wymienialy i wtedy pewnie sporo krwii poszlo a potem juz na druga dobe tak mocno nie krwawilam i lepsze byly te Always Night (granatowe) bo lepiej sie trzymaja i nie sa takie mokre na wierzchu. Takze warto sobie te Alwaysy kupic bo moga sie okazac wygodnijsze. Zwlaszcza ze te wklady Belli to prawie paska kleju nie maja i ciagle mialam wrazenie ze mi sie przesuwa :crazy:
szczęściara z Ciebie, ja to przez tydzień chlastałam krwią, ale miałam majtki siatkowe i te podpaski z belli trzymały super, teraz tez już kupiłam i podpaski i majtki siatkowe :-)

co do rozmiarówki koszul to ja na pewno biorę xl a nawet xxl bo moje cyce są już tak duże że w inne się nie zmieszczę



co do moich zakupów to ja
od gapiłam od jutrzenki i kupiłam w smyku trójpak pajacyków do szpitala dla dzidziusia
Zobacz załącznik 482204

kupiłam też walizkę do szpitala
Zobacz załącznik 482205


i powoli kompletuje to co mam wsadzić do walizki i co mi jeszcze potrzebne bo znalazłam i przesortowałam prawie wszystkie ciuszki po Wiki

a najważniejsze że zamówiłam i czekam z utęsknieniem na łóżeczko i komodę może będzie już jutro albo w poniedziałek zdecydowałam się w końcu na żyrafkę w zasadzie to wiki wybrała
Zestaw Safari Żyrafka z szuf.+komoda+materac KLUPŚ (2463578804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


co do wózka to ostatnio spotkałam dwie koleżanki i jedna ma tako captiva a druga tako laret i pooglądam oba wózki podpytałam jak się sprawują i obie bardzo zadowolone aczkolwiek w porównani na żywo jak dla mnie wygrał Laret

super zakupy, pajacyki fajniutkie, a łóżeczko i komoda śliczne po prostu :-)
Nikolaa piękne zakupy! Łóżeczko i komoda też w moim guście :-)
A z wózków czaiłam się przez chwilę na Laret'a, jak już pożegnałam myśli, że chcę gondolę marity. Ostatecznie kupiłam Tako princess i jestem z niego w 120% ;-) zadowolona, ma wszystko co chciałam aby posiadał pojazd mojego syna i jeszcze więcej, np. dodatkowa folia (w razie deszczu lub wiatru) przy budce. Jest wpięta zamkiem błyskawicznym, podobnie jak chowane kaptury w kurtkach wiatrówkach.
O, takie coś
Zobacz załącznik 482207

fajny patent z tą folią :-)

ja dzisiaj dostałam przesyłkę z przewijaniem , podkładami, szczoteczką , termometrem, cążkami itp. dla Michasia, przyszły tez pieluszki tetrowe i flanelkowe, więc będę mogła jeszcze jedną pralkę nastawić - kupowałam u sprzedawcy rajrodzica (jest na wątku wstawiony przez kogoś) i jestem zadowolona, bałam się o przewijak, bo o ponad 1/3 tańszy niż w marketach, ale wszystko jest ok, można polecić śmiało - jak obfotografuję, to powstawiam zdjęcia :-)
 
ja dziś kupiłam w aptece podkłady, podpaski, majtki siateczkowe, wkładki laktacyjne i tak naprawdę już wszystko wszystko do pielęgnacji Małej (poza pieluchami, ale już bez przesady). torbę do szpitala już mam spakowaną, jedynie koszul brak. a no i tetry, ale dziś zamówię. ufff już nic mnie nie zaskoczy.
 
ja dziś kupiłam w aptece podkłady, podpaski, majtki siateczkowe, wkładki laktacyjne i tak naprawdę już wszystko wszystko do pielęgnacji Małej (poza pieluchami, ale już bez przesady). torbę do szpitala już mam spakowaną, jedynie koszul brak. a no i tetry, ale dziś zamówię. ufff już nic mnie nie zaskoczy.

:szok:
 
Anc :szok::szok:

ja nawet na zwylky pobyt nie bylam przygotowana

a propo pakowania, takie rzeczy dla mnie na pobyt w szpitalu spakowalam w taka walizke "mala", bez problemu mi wszystko weszlo ale jakbym miala dolozyc rzeczy maluszka to nie da rady.
musi byc srednia
 
taaaak wiem, że wcześnie, ale nie mam gdzie trzymać tych podkładów, podpasek, bo łazienka przemała, szafka jedna, a na pralce miejsca już brak. więc upchnęłam wszystko do torby i wsadziłam do szafy. na zewnątrz nie mogłam nigdzie rzucić, bo przepięknie szeleściło i koty by były zachwycone :tak::tak::tak: a tak to nawet jestem spokojniejsza, że już z głowy.
 
Nikolaa, pajacyki cudne :-) też kupiłam 3pak w Smyku tyle, że dziewczęcy :-) fotki wstawię już po powrocie. A łóżeczko i komoda cudne, bardzo mi się podoba i gdyby nie to, że łóżeczko mamy to chciałabym właśnie coś takiego :-)

Malinowa P, coraz bardziej przekonujesz mnie do wózków Tako :-) a Twój model widać ma wiele naprawdę świetnych funkcji :-)

Anć, super, że torba spakowana, jak i tak nie miałaś gdzie trzymać to akurat masz już z głowy :-) Ja jeszcze nie mam nic z tych rzeczy, ani podkładów, ani podpasek, majtek itp. I chyba po powrocie zabieram się ostro za zakupy bo znowu obudzę się z niczym
 
reklama
Ja kupilam podklady Hartmana podobno lepsze. Zobaczymy. I mam 7 szt od siostry z niemiec ale nie wiem jakie bo były luzem. Wkładek nie kupowałam do stanika bo poprzednio miałam 3 op i ani jednej szt. nie zużyłam. Mimo że miałam naprawdę dużo mleka to samo mi nigdy nie ciekło.

Koszuli dużej chyba nie ma co kupować, Ja poprzednio kupilam jedną L i jedną XL i po porodzie wygladałam jak w worku. Przeciez pół brzucha nam opadnie teraz kupiłam 2 szt L. Jedną taką z zakładkami ale ma pod spodem materiał i mam nadzieję że się nie będzie rozchodził, a drugą na guziki.
Brakuje mi tylko kapci do porodu.

No i kosmetyków dla małej. Wojtek np. wogóle nie używał husteczek do tyłka. Po wszytskich miał odparzony tyłek. Ale na razie czekam do września.
Dzis w Pepco bodziaki po 4,99 i po 5,99 na długi rękaw. Kupiłam też czapeczke za 2,99.
 
Do góry