reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ale niezależnie od tego, czy przeszkadzają nam myszy/bociany/słonie na koszulkach czy też nie przeszkadzają, musicie przyznać, że wybór jest dość marny. Co szkodzi producentom uszyć po prostu coś ładnego? Ja rozumiem, że w rozpinanym worku może być najwygodniej i niech to nawet będzie rozpinany worek, ale np. w ładnym kolorze, niekoniecznie z infantylnymi nadrukami. Takie rzadko widuję, a jeszcze rzadziej w normalnych cenach.

Piszecie, że Wam wszystko jedno bo to i tak na 2 dni. Ja akurat do porodu nie potrzebuję koszuli, bo szpital daje swoje, ale chciałabym koszulę w której będę mogła spać przez ostatnie miesiące ciąży albo po powrocie do domu, jak będę karmić, więc niekoniecznie mają być do wyrzucenia.

Kiedyś poszukiwałam koszuli do szpitala (właśnie koszuli, nie piżamy), ale takiej nie dla ciężarnej, tylko zwykłej. Kategorie były trzy: koszulki a la "noc poślubna", koszule dla karmiących mam (właśnie takie w paskudnych kolorach, z paskudnymi nadrukami) oraz takie dla starych bab (też worki, ale nie do karmienia). Masakra.
 
reklama
anć - pewnie, że fajnie jak się krocze wietrzy, tylko, że na początku z niego się leje i trzeba latać z takim wielkim podkładem = turbopodpaską

hahaha to mnie rozbawilas tą turbopodpaska :-D:-D

jesli o nie chodzi to kupilam 2 paczki i jedna mi zostala bo po cc jedna noc przelezalam na pooperacyjnej jak to pisze Anc na waleta i tylko mi wklady wymienialy i wtedy pewnie sporo krwii poszlo a potem juz na druga dobe tak mocno nie krwawilam i lepsze byly te Always Night (granatowe) bo lepiej sie trzymaja i nie sa takie mokre na wierzchu. Takze warto sobie te Alwaysy kupic bo moga sie okazac wygodnijsze. Zwlaszcza ze te wklady Belli to prawie paska kleju nie maja i ciagle mialam wrazenie ze mi sie przesuwa :crazy:
 
ja kupiłam najtańszą koszulinę w hipermarkecie ( chyba za 14 zł ) z jakąś pandą czy innym stworem ;)

w domu nie mam zwyczaju sypiać w piżamach - najwyżej majtasy i top cyckowy a szczególnie w ciąży gdzie w nocy wszystko co opina brzuch mi przeszkadza ;)
 
oj znów takie piękne rzeczy tu oglądam dziewczyny gratuluję udanych zakupów !!!!!


co do łóżeczek turystycznych to żadne argumenty mnie do nich NIE przekonają... ostatnio byliśmy w smyku i mojemu mężowi się spodobały turystyczne ale wystarczył prosty test porównawczy najdroższe i najbardziej wypasione łóżeczko turystyczne kontra łóżeczko drewniane łóżeczko drewniane stabilne ciężko przewrócić trzeba włożyć nieco siły łóżeczko turystyczne wystarczy delikatnie pociągnąć i bach leży i teraz głupi przykład moja Wiki ma 5 lat zagląda do łóżeczka do dzidziusia i i trzyma za górę łóżeczka tak robią dzieci zaglądając do maluchów i co jakby z zapomnienia pociągła i nie mówicie że nie macie starszych dzieci bo zawsze mogą przyjść znajomi z dzieckiem albo jakiś dzieciak z rodziny ba samemu można przez przypadek go wywalić zero stabilności a wole nie myśleć co będzie jak dziecko zaczyna wstawać w takim łóżeczku i skakać !!!!!!! wiec BARDZO DUŻYMI LITERAMI MÓWIĘ WIELKIE NIE ŁÓŻECZKOM TURYSTYCZNYM UŻYWANYM NA CO DZIEŃ takie łóżeczka powinny być tylko używane jako turystyczne tak mówi ich nazwa koniec i kropka!!!!!!!!!....


co do rozmiarówki koszul to ja na pewno biorę xl a nawet xxl bo moje cyce są już tak duże że w inne się nie zmieszczę



co do moich zakupów to ja
od gapiłam od jutrzenki i kupiłam w smyku trójpak pajacyków do szpitala dla dzidziusia
IMG_0243 kopia.jpg

kupiłam też walizkę do szpitala
IMG_0240 kopia.jpg


i powoli kompletuje to co mam wsadzić do walizki i co mi jeszcze potrzebne bo znalazłam i przesortowałam prawie wszystkie ciuszki po Wiki

a najważniejsze że zamówiłam i czekam z utęsknieniem na łóżeczko i komodę może będzie już jutro albo w poniedziałek zdecydowałam się w końcu na żyrafkę w zasadzie to wiki wybrała
Zestaw Safari Żyrafka z szuf.+komoda+materac KLUPŚ (2463578804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


co do wózka to ostatnio spotkałam dwie koleżanki i jedna ma tako captiva a druga tako laret i pooglądam oba wózki podpytałam jak się sprawują i obie bardzo zadowolone aczkolwiek w porównani na żywo jak dla mnie wygrał Laret
 
Nikolaa piękne zakupy! Łóżeczko i komoda też w moim guście :-)
A z wózków czaiłam się przez chwilę na Laret'a, jak już pożegnałam myśli, że chcę gondolę marity. Ostatecznie kupiłam Tako princess i jestem z niego w 120% ;-) zadowolona, ma wszystko co chciałam aby posiadał pojazd mojego syna i jeszcze więcej, np. dodatkowa folia (w razie deszczu lub wiatru) przy budce. Jest wpięta zamkiem błyskawicznym, podobnie jak chowane kaptury w kurtkach wiatrówkach.
O, takie coś
Zobacz załącznik 482207
 
Nikola gratuluje udanych zakupow, fajowe to lozeczko i komoda
a jaki jest rozmiar tej walizki. Maly??? Bo ja mam duza i jest jeszcze srednia i tak sie zastanawiam czy mala czy srednia
musze sie w koncu do sklepu wybrac
 
malinowa bardzo fajny i na pewno będzie się świetnie sprawował .....

ja szukam jeszcze jednej rzeczy w wózku otóż podkładki na stópki przy stelażu już kiedyś to pokazywałam
jumprefantazja_1.jpgcapacus03_02.jpg

jutrzenka nie średnia bo mała to by była za mała a duża znów za duża tak mniej wiecej już próbowałam i myśle że będzie oki
 
Nikola a ta srednia nie jest jakas duza, bo troche sie martwie czy mnie w spzitalu nie wysmieja jak z taka waliza przyjade.
Tylko te male widzialam innego typu i tez mi sie za male wydaly

i dobrze gadasz z tym podnozkiem, moim zdaniem to lepsze rozwiazanie bo on wtedy jest nizej i starsze dziecko nie ma kolan pod broda
 
jutrzenka wiesz poprzednim razem miałam torbę i wyszłam ze szpitala z torbą i 5 siatkami wiec się nie sprawdza a miałam spora torbę w walizce po prostu łatwiej wszystko pokładać i mieć dostęp do tego... a co do śmiania a niech się śmieją;-):-) ja się bedę śmiać jak bedą targać siaty i torby:-D po za tym ta walizka bez problemu wejdzie pod łózko wiec spoko a druga sprawa nie będę musiał w razie czego nosić

co do podnóżka to ja osobiście nie zamierzam kupować spacerówki tylko tłuc wózek do końca tak jak poprzedni moja Wiki uwielbiała wózek i jeździła prawie 3,5 roku nie dało się nigdzie ruszyć bez wózka i nie wyobrażam sobie co by było gdyby nie miała podnóżka przy stelażu nogi to chybaby włóczyła po asfalcie:-D wiec dlatego to dla mnie priorytet;-):-)
 
reklama
Posiadam taki podnóżek, zwracałam na to też uwagę, bo wydaje mi się, ze dziecku łatwiej się będzie "wgramolić" do środka. Takiemu dziecku co to już musi "siamo! siamo!" ;-)
 
Do góry