reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

aguga - śliczne zakupy :-)

a u was w szpitalu pozwalają chodzić w piżamkach? u nas nie pozwalali nawet w jednorazowej bieliźnie jeśli nie była siateczkowa :-(
 
reklama
aguga06 naprawdę fajne ubranka, a szary dresik jest słodziutki :tak:
Ja do szpitala na razie kupiłam jedną rozpinaną koszulę. Tak naprawdę to z chęcią żadnej bym nie kupowała bo wszystkie te koszule są obrzydliwe. Nie wiem po jaką ch.....ę na koszulach sa jakieś misie, kotki, żyrafki i inne cuda :crazy:
Do tego mam ciepły szlafrok bo zawsze mi zimno ;-) i kapcie. I na razie tyle, ale ze dwie koszule jeszcze dokupię...
I zdjęcia pierwszego pojazdu synka, którym się bawię od weekendu :tak:
1.jpg7.jpg8.jpg

Wózek przetestowany i jestem z niego bardzo zadowolona. Co prawda nie woziłam w nim cukru, ale wgramolił się do niego 10kg kotek, nie chciał zniego wyjść i bardzo podobało mu się jeżdżenie w wózku. Kotek przetestował oczywiście wersję głęboką jak i spacerową, ale niestety do fotelika samochodowego nie dał rady wejść :-D
 
Ostatnia edycja:
Eliana fajowy wózio. I tez mnie to wkurza ze te pizamy dla nas sa jak dla dzieci, nikt nie bierze pod uwage ze teraz sie wiek przesunal i wiele kobiet rodzi miedzy 30-40 rokiem zycia.
A nawet dwudziestoparolatki napewno by wolaly jakies delikatne wzory a nie ten zwierzyniec.

Aguga fajne zakupy :tak:

Sonka wlasciwie to nie wiem ale nie mam tego problemu bo nie mam pizamek ;-):-D
 
aguga swietne ciuszki szczegolnie ten bialy pajacyk :tak:

eliana wozek extra :-) tez chcielsimy na poczatku zielono-czarny :-D

Ja najbardziej lubie spac w majtasach i t-shircie chyba ze jestem bardzo nagrzana na mojego meza wtedy spie nago zeby wiedzial o co chodzi :-D:-D:-D
 
Dziewczyny super zakupy robicie, ja się dopiero rozkręcam na allegro:-) Tylko zgłupiałam już co do ilości ciuszków na te pierwsze rozmiary. Czy któraś z was zakończyła już zakupy ubrankowe na rozmiar 56 i 62 i pokusiła się o zliczenie ile czego ma?
 
vibeke.. ja zakupów na 56 62 jeszcze nie robiłam gdzieś za miesiąc się rozkręcę.. bo te większe mam
aguga, eliana.. zakupy pierwsza klasa.. wózek będzie na pewno widoczny :)

a ja pani przed 40-stką kupię takie koszulki właśnie z żyrafkami itd bo tylko do porodu i poplamienia

w domu jak jest tak gorąco to nie ukrywam że śpię nago albo w delikatnej koszulce na ramiączkach i nie wyobrażam sobie mieć czegoś na tyłku.. majteczki do łóżka tak ale tylko fikuśne do zabawy.

więc do szpitala kupuję woreczki w zwierzątka i jakoś będzie :rofl2:
 
No wiesz, nigdzie nie jest napisane że ona jest do szpitala, w ciąży w domu też w czymś trzeba spać, a potem jak karmisz to też. Super, że są takie koszulki i jak ktoś na codzień przywykł do ładnej bielizny to nie musi z niej rezygnować.

wiem, że nigdzie nie jest napisane że ta koszulka jest do szpitala,ale akurat rozmawiałyśmy tu o szpitalnych koszulach, gdy przeglądałam allegro ta mi się rzuciła w oczy i wyobraziłam sobie, jak to mina napisała spuchnięta ciężarną tuż przed lub po porodzie z pielucha między nogami w takiej mini koszulce:-D:-D:-D
sama sypiam w podobnych ale raczej nie umieściłabym ich w kategorii "ciążowa" lub ""do karmienia" no ale każdy ma swoje zdanie;-)

eliana - super bryka
aguga - ubranka świetne ;-)
 
reklama
Dziewczyny nie ma co szalec.
Ja poprzednio kupiłam może z 5 kompletów a resztę dostałam. Wszyscy znajomi i rodzina przynosiłą ciuszki itp. większość w rozmiarze 56-62-68. A potem okazalo się że zakąłdałam tylko kilka z góry szuflady, a niektóre nowe nieużywane wyciągnęłąm zdziwiona , że jeszcze mam takie ciuchy.
Teraz mam tylko 1 kompleik na wyjście ze szpitala plus 3 pajace, 2 bodziaki , 2 śpioszki, 2 kurteczki welurowe, czapkę 1. Resztę ciuchów odda mi kuzynka po Wojtku. No i na pewno dostaniemy jakieś ciuszki.
 
Do góry