reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Aguga to niezla masz kolekcje :tak:. Ja mam nadzieje ze dam z moja iloscia rade. Troche mi szkoda tyle kasy wydac na 2-3 m-ce bo wiecej dzieci nie planuje a i nie bardzo mam komu to potem oddac.

Mamba fajowe te bodziaki ostatnie :-D

Ptyska moj syn od grudnia do maja jezdzil a potem juz spacerowka. Niby przed czasem bo po 6-cach one sa ale Kuba juz nie chcial lezec.
Ja mam stara gondole i bez tego podnoszenia oparcia wiec musialam juz do spacerowki sie przesiąść
 
reklama
ubranka macie superasne :-D:-D i ja nie moglam sie pohamowac kupilam smoczki czapeczke z rekawiczkami-za 2Ł kocyk rozowy-2Ł kurteczka-1Ł kocyk bialy z kroliczkami -1Ł i komplecik rozowy jeszcze z metka a zaplacilam za niego tez 2Ł:-D:-D
20120701_171845.jpg20120701_171830.jpg20120701_171758.jpg20120701_171731.jpg20120701_171705.jpg
 
Jutrzenka, Mamba - super zakupy! zupelnie w moim stylu :) pastelom i bladym kolorom mowimy nie :)

Azorek - torba do szpitala to wszystko jedno jaka, ja np biore torbe, ktora jest zawsze moim podrecznym bagazem jak gdzies lecimy :) no i jest jeszcze torba do przebierania, ktora potem bedziesz nosila na spacery z Dzidzia, ja osobiscie polecam Babymoov, maja tez wiele innych wzorow:
Babymoov Baby Natural Changing Bag: Amazon.co.uk: Baby

Ptyska - gondola do 6 miesiecy, chociaz masz juz niektore spacerowki, ktore sa przystosowane dla noworodkow, ale nam pazdziernikowym mamom i tak gondola sie przyda akurat na te chlodniejsze miesiace

Ja mam kilka spiochow i bodziakow na 56, ale nie duzo, no bo nie wiadomo do konca jak dluuuugie sie Dzicie urodzi ;) skupilam sie raczej na zakupach na 62 i 68 :) a jak mi bedzie brakowalo mniejszych ciuszkow, to 15min i juz mam - przeciez w dzisiejszych czasach jest wszystko dostepne, wysylacie tatuska i wraca do domu z paka ubranek :)

Dziewczyny, a odnosnie tego ile czego i co kupowac i pakowania sie do szpitala to przeczytajcie sobie te 3 artykuly, naprawde najfajniejsze jakie znalazlam w necie :)
Nowa Matka Polka
 
krak ja mam dwie torby dla Amelkowny hehehe i trzecia teraz dostane jak Olivke urodze:-) kupujesz paczke pampersow newborn i dostajesz torbe mnie jakies wypasy designerskie nie sa do szczescia potrzebne bo tera zmloda to i w swoja torebke pakuje;-):-)chodzi mi o to ze nie mam ZADNEJ TORBY w ktora moge sie do szpitala spakowac niestety i dla tego szukam a na spacery z dzidzia mam az dwie a trzecia dostane ;-):tak:a ty sobie kochana zerknij na te str co ci podalam oni tam robia flash sale na rozne bajery czasem cos zamawiama u nich i warto:tak:popytaj o te bounty pack u was moze tez macie:confused: i ztym przychodzi mnostwo probek roznego rodzaju i kupony znizkowe itd takze warto:-)
 
napisalam na innym watku ale wkleje tu. O jakas taka mala walizeczke zamierzam do szpitala kupic
MAŁA WALIZKA PODRÓŻNA WALIZKI 24H KOLORY NAJTANIEJ (2425340052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

mam taka tylko duza, mozna ja powiekszyc, ma dodatowa przegrodke na szerekosci calej klapy i mozna tam schowac np ladowarke, czy gazety. Wple to niz torbe bo latwiej ukladac i szukac

a do wozka mam torbe oryginalna z x-landera i jest super przydatna ale na spacery czy wyjscia z dzieckiem
 
krak, dzięki za linka, czytam właśnie 3 część i baaardzo mi się podoba takie zdrowe podejście:-)
 
reklama
Do góry