reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Kaka82 ładny wózio, ale poczytaj jakie ma opinie :happy:
emotion jak zawsze piękne :-)
ptyśka kolejna szczęściara z dyliżansem pierwsza klasa 'jak nowy' :-) Gratuluję!
krak8686 ja mam taki Bebe Confort Creatis Fix ale nie zależy mi na montowaniu go na stelażu więc nawet nie przewiduję zakupu adaptera do wózka.
jutrzenka ładniutkie ubranka :-)
Mamba równiez śliczne :-)
azorek84 piękne!! :-)
 
reklama

Śliczne ubranka,bodziaki wymiatają
Azorek super zakupy
Jutrzenka ja te ubranka to za grosze kupowałam więc wiele nie straciłam . Najwięcej rzeczy zaczyna mi się od 74cm wzwyż .
 
ejjjj kobitki ale przeciez te rzeczy ktore dodalam teraz nie sa rozowe.... ?
Tylko sweterek, i komplecik, a tak to odcienie kremu czy bialo szare... Ogolnie ciezko kupic cokolwiek w 'zywych' kolorach tutaj, wiec wszystko jest szarawe, kremowe, czy rozowe/ bleitne - zwlaszcza dla takiech maluchow

Dzid kupilam jeszcze czapusiei 2 pary butow/skarpetek :D
[ale fotek nie daje narazie - nie mam sily wstawac z tymi moimi nogami]

A jesli chodzi o 'pozeracz papersow' to zobaczymy, wyszlo mi 30e za pojemnik + 6 kaset na pampersy [kazdy starcza okolo miesiac], wiec nie drogo jakos. Co do zapachow to niewiem czy tak 'przecieka' smrodek na zewnatrz? W pracy mamy takie pojemniki na pady ale jak sie zamknie tak jak ma byc to nie ma smrodku.. A naprawde jest co smierdziec :D
 
ja z Majka używałam paclanek, zobaczymy jak teraz się sprawdzą, wcześniej byliśmy zadowoleni, ale może nam się nosy zmieniły ? :-D
 
Jutrzenka, Mamba, Azorek, znowu naoglądałam się samych słodkości :-):-):-)

Ja właśnie zamierzam albo przejechać się do Smyka albo zamówić przez stronkę, czekam tylko na wypłatę męża. Mam nadzieję, że tak szybko wszystkiego mi nie wykupią:tak:
 
Mimii wiesz co patrzylam na stronke i sie zawiodlam. Kiepski wybor. W sklepie bylo pelno wszystkiego a na stronce juz nie ma tego co chcialam w rozmiarowce 68-74
 
Mimii wiesz co patrzylam na stronke i sie zawiodlam. Kiepski wybor. W sklepie bylo pelno wszystkiego a na stronce juz nie ma tego co chcialam w rozmiarowce 68-74

A to mnie zaskoczyłaś bo myślałam, że właśnie w sklepie ludzie wszystko powybierają a tu na odwrót. No ale mam nadzieję, że w tyg uda mi się załatwić kogoś do Olusia i pojadę na zakupy. A w którym Smyku byłaś ?? Ja najbliżej mam do tego na Kruczej albo w Złotych Tarasach.
 
ja na Wilenskim bylam bo tego lubie najbardziej.
Wogole najczesciej tam jade bo jest malo powierzchni do przebiegniecia a duzo sklepow co mnie interesuja.
A jak jade z R bratem i bratowa to wtedy Arkadia i Złote wlasnie ale tam to kilometr trzeba tluc.

najblizej to mam do Promenady ale tam moze z raz bylam.

a ten na Kruczej to spory jest, raz tam bylam wracajac ze szkolenia

a na stronce jest duzo produtkow niedostpenych, moze nie aktualizowali ostatnio i dlatego
 
reklama
Do góry