reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

azorek ty też masz niezła kolekcje mam wrażenie że jestem grubo po tyłach :zawstydzona/y: te kosmetyki z rosmana sobie chwalicie? a jaka to firma rosmanowska czy jakoś się nazywa?
 
reklama
Azorek to niezla kolekcja
wozek fajowy

ja po Kubie mam duzo ciuchow ale tak raczej ok roczku. Takich malutkich nie kupowalam bo poki spal w spioszkach to korzystalismy duzo po R corce. Wybieralam takie nie dziewczece i dalismy rade. Zreszta w nocy to wszystko bylo mi jedno. A to kupe kasy wszystko kosztuje wiec jak co moglam to uzylam.
Wiadomo ze kupowalam mu ciuszki ale takie na wyjcia typu dzinsy, bluzy, bluzeczki.

A potem juz mam normalnie duzo ciuszkow bo takie dziecko chodzące to juz musialo miec swoje meskie. Zreszta juz spalo w pizamie a nie w spichach i jak zasuwal w dzien po podlodze to tez albo w rajtkach albo spodenkach bo przeciez w spiochach sie nie da :-D.

Takze zamierzam kupic jeszcze pare pajacow i kompletow tak na 62, 68, 74 jak jakas promocje znajde ale tak to juz bede na biezaco kupowac.

No i wiadomo ze cienki kocyk kupie (grubszy mam w super stanie), nowy rozek (mam dwa ale do szpitala chce nowy), butelkę, smoczek, kosmetyki no i dla mnie do szpitala rzeczy.
 
azorek - wózek bardzo fajny, a ubranek masz naprawdę sporo :-) , a jakie sukienusie - mnie zawsze zachwycają :-)

Sonkaa dla siebie kosmetyki to wezmę z domu ,nie będa kupowała specjalnie. Te kosmetyki z rosmana są fajne i przypominające Nivea,super te mleczko wsmarowywuje się w ciało. Aaaa i koniecznie musze kupić tantum rose w saszetkach, proszek jakiś mały to już w sierpniu raczej.

mi właśnie chodziło o to, że nie mam rzeczy dla siebie do szpitala typu podkłady, koszula dla karmiących itp. kosmetyki też wezmę z domu, bo tego akurat mam od groma, a co do kosmetyków dla maluszka, to chyba przejdę się do tego Rossamanna jak chwalicie :-)
 
a powiecie jak te z Rosmana sie rozsmarowuja. Bo ten na rozstepy jest okropny pod tym wzgledem. Tak sie go kiepsko rozprowadza.
ja mysle o Nivea Sensitive

co do kosmetykow dla mnie to zamierzam kupic te turystyczne. Wole kupic 2 mallutkie buteleczki i potem wyrzucic niz z powrotem wiesc do domu pelne butelki.
Tak zawsze robilismy jak lecilismy samolotem. Kupowalam te male i wyrzucalam w hotelu i git !!
 
a powiecie jak te z Rosmana sie rozsmarowuja. Bo ten na rozstepy jest okropny pod tym wzgledem. Tak sie go kiepsko rozprowadza.
ja mysle o Nivea Sensitive
A ja ten krem na rozstępy uwielbiam. Jest gęsty i trzeba dłużej masować tą skórę, żeby się wchłonął porządnie a to na pewno lepiej robi skórze bo masaż to fajna rzecz:tak:

Ja chwalę się swoimi zakupami z kilku tygodni Zobacz załącznik 478611Zobacz załącznik 478612Zobacz załącznik 478613Zobacz załącznik 478614Zobacz załącznik 478615Zobacz załącznik 478616Zobacz załącznik 478617Zobacz załącznik 478618
 
reklama
Do góry