reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ja juz nie szukam bo przejrzałam ogromne ilości wózków i jestem zdecydowana na Dada endo :tak:

Bardzo mi się ten wózek dada etno podoba, zwłaszcza te oryginalne pasiaste wzory :-) ja ciągle szukam, w sumie wózek i łóżeczko to takie najważniejsze zakupy więc nie chcę podjąć decyzji pochopnie. tylko czy ta gondolka nie jest jakaś mała..jak patrzę na wymiary...no będę go na pewno brać pod uwagę przy wyborze, naprawdę fajny, no i cena bardzo przystępna:-)
 
reklama
emotion:szok: to masz mega zakupy hehehe sliczne ubranka:tak: ja wlasnie zrzucam na lapka jeszcze poamelkowe ubranka 3-6 mca ktore mam i wczoraj wyjelam je z worka:-) powrzucam foty jak wroce z przedszkola i dolacze fote wozka bo wczoraj mi przyszedl:tak: woziole ktore tu pokazujecie sa sliczne ale ja jestem tak przyzwyczajona do skretnych kol ze masakra. nie wyobrazam sobie woziola bez tego bajeru:zawstydzona/y:a dwa ze kasa nie swiece nadal czekamy na meza zasilek dla bezrobotnych i jest masakra u nas kompletna....:-(
 
Azorek ja tez nie, przy dlugich spacerach nie koniecznie po prostym chodniczku sa niezastąpione. Wogole to powoduje ze wozek wystarczy pchac i juz a nie przy kazdym skręcie sie nie wiem zatrzymywac i przestawiac :szok::baffled:
 
emotion to dałaś czadu też bym tak chciała :-);-) mam takie same biedronkowe skarpety a nie wiedziałam że są jeszcze takie body i czapeczka :szok::-D
Kolezanka sobie kupila body 'tygryskowe' i mowila zebym sie wybrala ze fajne sa przeceny i wogule, i akurat trafilam na takie rzeczy :D [przeceny w irl, niewiem jak w polsce :D]
Byly jeszcze misie kotki zabki :)

Emotion ja też zazdroszcze tych słodkości. Pamietam jak szykowałam wyprawkę z Hanią to wszystko układałam w walizce podrózej, potem uwielbiałam siadać i oglądać.
Tez sie na tym teraz lapie coraz czesciej - ale w pokoju gdzie mam ubranka spi i urzeduje moja siostrzenica narazie i jakos ciezko mi rozkladac je tam, ale jak w domku nie ma nikogo to chodze i kukam czasem :D albo na fotki ktore dawalam tutaj :D
Emotion zdrać nam tajemnicę swoich zakupów:-D Przyznaj się to Ty odpowiadasz za kryzys w Grecji i bankructwo banków;-)
:D
emotion:szok: to masz mega zakupy hehehe sliczne ubranka:tak: ja wlasnie zrzucam na lapka jeszcze poamelkowe ubranka 3-6 mca ktore mam i wczoraj wyjelam je z worka:-)
Ja musze rzeczy od siostry przejrzec jeszcze - ja jej kupowalam je a teraz mi oddaje :D
Niby wszystko wyrzucila i kilka tylko zostawila ale zawsze sie przyda,
zwlaszcza ze ja tutaj nie dostane od nikogo nic, nie mam szwagierek ani kolezanek ktore ze swoich dzieci mi dadza - choc z drugiej strony to lepiej bo to co sobie kupie to to bede miala i jak bede chciala tak mala ubiore :D\

A jesli chodzi o 'szalenstwo zakupowe' to mi sie jeszcze nie zaczelo, ja dopiero od polowy lipca - poczatek sierpnia sie wybieram na zakupki jakies konkretne :D ale to tez takie 'nie na teraz tylko' tylko do roku - jakies sweterki bluzy czy spodnie - bo u nas sa wtedy fajne promocje i mozna kupic duzo a taniutko, wiec wtedy bede szalec, bo narazie to ciezkawo z kasa, bo ja dopiero do pracy wrocilam wie wyplata poczatkiem lipca pierwsza taka konkretna [za kilka godzin w maju moze 2 stowki dostalam], a maz tygodniowki ma takie zeby tylko na zycie i na rachunki i na jedzenie bylo - i malo zostaje na zakupy :D
 
Emotion poszalałaś konkretnie widzę,ale wszystko tak piękne,że oczu oderwać nie można.
Ja dzisiaj kupiłam dla dzidzi kosmetyki w rossmanie ,płyn do kapieli ,mleczko do ciała,krem na odparzenia pupy ,patyczki dla maluchów ,płatki kosmetyczne i mam już wszystko dla maluszka :-D
 
aguga - super, ja z kolei nie mam jeszcze żdnych kosmetyków i art. higienicznych ani nic dla siebie - chyba za miesiąc zrobie hurt , bo kaski ma być ciut więcej :-)
 
oki wklejam ciuszki poamelkowe 3-6 mca nie bedzie tykko fotki spioszkow mam ich jakies 15 par:szok:
20120626_112834.jpg20120626_113319.jpg20120626_113453.jpg20120626_113619.jpg20120626_113709.jpg20120626_113756.jpg20120626_113842.jpg20120626_113933.jpg20120626_114012.jpg20120626_114045.jpg
 
i sukienasie w poprzednim poscie sie nie zmiescily heheh
20120626_114113.jpg20120626_114159.jpg20120626_114228.jpg20120627_144430.jpg20120627_144453.jpg20120627_144531.jpg i woziol tez wstawilam. troszek go rozbebeszylam w betach zeby na fotkach bylo widac jest spiworek dolaczony tak mieciusi ze szok:-D
 
Sonkaa dla siebie kosmetyki to wezmę z domu ,nie będa kupowała specjalnie. Te kosmetyki z rosmana są fajne i przypominające Nivea,super te mleczko wsmarowywuje się w ciało. Aaaa i koniecznie musze kupić tantum rose w saszetkach, proszek jakiś mały to już w sierpniu raczej.
Azorek no całkiem pokaźna kolekcja ubranek,a wózio śliczny
 
reklama
Bardzo mi się ten wózek dada etno podoba, zwłaszcza te oryginalne pasiaste wzory :-) ja ciągle szukam, w sumie wózek i łóżeczko to takie najważniejsze zakupy więc nie chcę podjąć decyzji pochopnie. tylko czy ta gondolka nie jest jakaś mała..jak patrzę na wymiary...no będę go na pewno brać pod uwagę przy wyborze, naprawdę fajny, no i cena bardzo przystępna:-)
Wiesz co ta gondola to jedna z większych gondol rynku i głownie tez dlatego się na niego zdecydowałam:tak::tak:
Azorek ale masz tych rzeczy:blink:
 
Do góry