reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

i kaftaniki - w sumie 7dem kupilam [3 w rozmiarze 68 i 4 w rozmiarze 62]
ale nie pamietam ktore ktore sa :D
Zobacz załącznik 478209Zobacz załącznik 478210Zobacz załącznik 478211Zobacz załącznik 478212

[z tych dodatkowch ale fotek ni ma juz na necie]
1) ma napis 'mam lenia od zeszlego pokolenia' i bobasek na plazy pod parasolem
2) 'moja ciocia jest odlotowa' i rysunek wiedzmy na miotle
a trzeciego niepamietam, jakby zobaczyla fotke to bym sobie prypomniala :D


Ale tak ogolnie to zakupy to wasza wina :p nie potzrebnie wchodzilam na ''polecanych allegrowiczow'' :p
 
reklama
Mamba to może poodkładajmy sobie troche kasiory i potem pójdziemy na zakupy takie konkretne raz a porządnie :-):-):-)

Dziewczyny miała któraś wózek z tako albo ktoś z otoczenia znajomych?

TAKO Warrior 3w1 JEANS Imitation HIT!! (2444045810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja słyszałam opinie od znajomej i podobno super te wózki :-)

Ja jak na razie jestem na etapie oglądania... szukam czegoś taniego i dobrego :-) planuję zakupić tylko wersję głęboką + fotelik.

Majeczka26 ten wózeczek który wybrałaś wydaje się fajny i tani :-)
 
emotion to dałaś czadu też bym tak chciała :-);-) mam takie same biedronkowe skarpety a nie wiedziałam że są jeszcze takie body i czapeczka :szok::-D

Ja właśnie ubolewam bo każdy wózek który upatrze sobie jest ciezki a mnie czeka wnoszenie po schodach na drugie piętro chyba ze będe zostawiac w piwnicy ale tam jest bród i smród :no: A w sobotę jedziemy oglądać używany wózek ten z tako który wam pokazywałam Warrior jeans babka chce 600zł za niego przesłała zdjęcia i wyglada na idelany ma trochę rysków ale jak na używany 18 miesięczny jak napisała to super :-) Mam nadzieję ze wrócę z wózkiem :-)
 
Emotion ja też zazdroszcze tych słodkości. Pamietam jak szykowałam wyprawkę z Hanią to wszystko układałam w walizce podrózej, potem uwielbiałam siadać i oglądać.

Ja mam juz dość oglądania wózków:crazy: Ciężko znaleść ideał, za dużo tego wszystkiego na allegro. Niby dobrze bo jest wybór z drugiej strony nie wiesz czasem w co się ładujesz. Poluje też na używki. Polecam tablica.pl. Oglądałam już jeden wózek 2 funkcyjny, waga ok 11 kg, zwrotny za cenę 250 zł. Niestety nie miał regulowanego podnóżka w spacerówce i gondolka jakaś mała była więc się nie zdecydowałam.

Mój wózek dwufunkcyjny - ten podobny do Majeczki, sprzedałam za 350 zł. Załuję bardzo no ale nie mam gdzie go trzymać. Tapicerka łatwo się czyściła, była naciągnięta i wózek jak spod igły wyglądał.
 
reklama
Majeczka kolorki fajne i wygląd też, ale sam wózek nie dla mnie. Ja szukam przede wszystkim czegoś ze skrętnymi kołami a poza tym oprócz zamykanego korytarza mam windę więc zupełnie inne kryteria wyboru. Ja juz nie szukam bo przejrzałam ogromne ilości wózków i jestem zdecydowana na Dada endo :tak:

ależ byłoby super, niestety dopóki małż nie znajdzie pracy nie mam szans na odkładanie kasy, zarabiam ok , ale kredyt mamy niezły, więc muszę dziubać na raty, dziewczynki

emotion, nie otwierają mi się załączniki :-(

No cóż Sonkaa pocieszę cię bo ja też mam kredyt i moja cała wypłata idzie na rachunki więc też tak po trochę wydaję jak mam. Ale na zakupy mogę się wybrać choćby pooglądać i poplotkować;-)
Emotion zdrać nam tajemnicę swoich zakupów:-D Przyznaj się to Ty odpowiadasz za kryzys w Grecji i bankructwo banków;-)
 
Do góry