reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Nie pamietam ile tego wszystkiego miałam. Wszystko zależy jak często chcecie prać, a i trzeba wziąść pod uwagę że w okresie jesienno zimowym kiepsko schnie (szczególnie jak jeszcze nie grzeją zimą). Wydaje mi się ze minimum 10-15 zestawów do domu. Ja przebierałam za kazdym razem jak się ulewało bo mnie męczył ten zapach...więc 10 to moze być mało. A zdarzają się rzadkie kupki co bokiem potrafią wyciec nawet z najlepszego pamersa...
 
9hehhe mam ten spin woziol jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:-D:-D wylicytowany za 72Ł plus wysylka razem 79.99Ł:-D:-D nie sklada sie rama ale mnie to nie obchodzi heheh nie mam auta skladac go nie musze byle by gondole mial ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff kase z doopy chyba wytrzepie teraz zeby zaplacic ale spoko jest moj:-) lece dzwonic pozyczac kase hahaha taki byl plan niestety na dzien dzisiejszy inaczej rady nie dam:zawstydzona/y:
 
Azorek czasem trzeba się tak ratowac.
Ja się wciekłam ostatnio jak się okazało. M robi remonty po godzinach. I za wiele fuch nie ma jeszcze zapłacone. A ja tymczasem jeszcze nie mam swojej kasy i muszę pożyczać po rodzinie:zawstydzona/y: Tak to jest jak się z 1 pensji życje. Lawirujemy miedzy debetem, karta kredytową, do spłaty za kolejną fuchę, wybiórczym płaceniem rachunków bo już trzeba... No ale 10tego powinnam dostać pierwszą wypłatę (przynajmniej część), i pierwsze co to kupię sobie koszulę i szlafrok do szpitala.

KOMPLET szlafrok +koszula do karmienia XXL=3XL (2353632639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Koszula nocna MARGO ciążowa do karmienia L (2418640040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Koleżanka kupowała u tego sprzedacwy i jest godny polecenia;-)
 
kaka wklej sprzedawce na polecanym watku tez zeby sie nie zawieruszylo:tak: maz sie tez cieszy ze mam woziol ktory normalnie po 350Ł chodzi za tak male pieniadze kazal nie pozyczac....bie zpalace rachunku za gaz i prad lol jak mus to mus na zasilki nadal czekamy wiec wtedy zaplace rachunki;-):tak:do tego czasu mi pradu nie odetna chyba hehe
 
Dziewczyny, niedawno pisałyśmy o pieluchach tetrowych, że są różnej jakości, dwie z Was pisały że już zamówiły na Allegro i czekają na wysyłkę.

Dostałyście? I jakie są?
 
reklama
Do góry