reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

jezuu mi to powinni odciac neta :/
Wlasnie 4ry stowki wydalam na allegro na ciuszki dla mlodej :D
Maz dobrze ze nie patrzy tylko na slowo wierzy :D I mysli ze tylko ogladam :D Bede musiala go delikatnie uswiadomic :D
Ale to tak z czasem delikatnie :DD

Wozek wybralam fiolet, musze zamowic tylko w sklepie [bo beda sprowadzc go z polski] Wyjdzie mi niby 300-400 zlotych wiecej niz jakbym sama kupowala przed allegro [itp] ale jak zamowie w sklepie to bede miala przynajmniej gwarancje na miejscu - a nie w razie co zeby wozek do Polski wysylac.

A powiedzcie mi: Kupowalyscie kiedys na necie lozeczka? Zastanawiam sie wlasnie czy wytrwa przesylke za granice :D

Niezłe zakupy narobiłaś i to uświadamianie męża musi być bardzo delikatne;-) Ja nakupiłam na stówkę i czekam aż przyjdzie:tak: I okazało się że łożeczka nie musze kupować bo znajomi nam po swoim dziecku oddadzą z czego się bardzo cieszę:happy: Mój tata je tylko odnowi i teraz będzie nam brakować z większych rzeczy tylko wózka.
Ja wczoraj jeszcze zakupiłam płytę gazową do kuchni więc wyszło mnie jakieś 700 zł razem :errr:
 
reklama
A powiedzcie mi: Kupowalyscie kiedys na necie lozeczka? Zastanawiam sie wlasnie czy wytrwa przesylke za granice :D
emotion a czemu koniecznie z pl zamawiasz??? u nas nie ma?? sa ladne w przyzwoitych cenach tylko ebay dobrze przeszukaj. czesto sa z pl ale juz na wyspach je maja woza wanem kurirerem wiec z przesylka byc problemu nie powinno. :tak:
 
emotion a czemu koniecznie z pl zamawiasz??? u nas nie ma?? sa ladne w przyzwoitych cenach tylko ebay dobrze przeszukaj. czesto sa z pl ale juz na wyspach je maja woza wanem kurirerem wiec z przesylka byc problemu nie powinno. :tak:
dzieki azorek :D Szczerez to e-bayu nie pomyslalam, jutro poszukam czegos :D
Jakos tak zaczelam na allegro, chcialam na posciel popatrzyc to poszlo w lozeczka odrazu :p
A do tego poniej cale zakupy:D

Jutro powklejam fotki z moich zakupow - tez i tych zaleglych co w Polsce bylam - bo zapomnialam:D
a jesli chodzi o zapas z allegro dzisiejszy/wczorajszy to wiele tego nie ma :p Glownie body kaftaniki i spodenki :D
tak na 62 cm, kilka 68 [moze 1dna dwie rzeczy wieksze]
Ale ja ogolnie zaczynam kupowac od rozmiaru 62cm [0-3m], takie na 56cm mam tylko body co od siostrt dostalam [6sciopak], a tak to wszystko wieksze.
 
tak jak juz pisalam kola piankowe to nie jest dobry pomysl przy takim duzym wozku i na zime zwlaszcza. A nosic na gore mowilam ze bedziesz sama gondole wiec waga kol chyba nie ma znaczenia.

Co do fotelika to ja zwracam uwage na testy zdrzeniowe bo my sporo jezdzimy. A na tej aukcji to nawet nie nazwy nie dopatrzylam wiec podejrzewam ze w testach nie znajdziesz tych fotelikow.

Do mnie te testy przemawiaja, jak widze co sie dzieje z tymi fotelikami typ Graco, Coneco czy inne to mnie to przeraza.

co do reszty to przydaje sie pokrowiec na nozki zeby malucha przykryc. One maja czesto wysokie te pokrowce jak gondole wiec chronia od wiatru. Dobrze jak sie tapicerka sciaga bo mozna uprac.
 
reklama
z porodu w wodzie bardzo sie ciesze, tzn z tego, ze jest dla nas dostepny, odpukac narazie nie ma zadnych przeciwskazan i mam nadzieje, ze tak pozostanie az do dnia porodu i czasu samego porodu, bo np. zbyt wysokie cisnienie, ulozenie dziecka, przebieg porodu, to wszystko wplywa na to czy bede w stanie urodzic do wody
porod W wodzie to nic wielkiego, wiekszosc szpitali oferuje teraz taki porod, ale nas najbardziej interesowal wlasnie porod DO wody, duzo na ten temat czytalam i doszlam do wniosku, ze zgadzam sie ze zwolennikami tych porodow :) mam tez szczescie, ze w szpitalu, ktory wybralismy, maja nie tylko baseny do porodu w wodzie, ale tez polozne wytrenowane do porodow do wody :)

wysylam Wam tez kilka zdjec zakupkow, ktore poczynilismy z K w sobote :)

naklejki na komode (sa wielorazowe, wiec potem bedzie mozna przekleic na sciane w pokoju Dominikowym)
przewijak
kolyska
growbag
Dominikowy dylizans
fotelik
baby swaddle :)
 

Załączniki

  • asda.scene7.com.jpeg
    asda.scene7.com.jpeg
    4,9 KB · Wyświetleń: 100
  • 231525371.jpg
    231525371.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 28
  • fisher-price-change-mat-giraffe_sp9284.jpg
    fisher-price-change-mat-giraffe_sp9284.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 27
  • KC18872_l.jpg
    KC18872_l.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 25
  • tweetie-504x504.jpg
    tweetie-504x504.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 36
  • uppababy-vista-pram-jake-black-chassis-19258-15638_medium.jpg
    uppababy-vista-pram-jake-black-chassis-19258-15638_medium.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 39
  • Warm-Sand.jpg
    Warm-Sand.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 24
Do góry