reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Mallinowa Paula śliczna karuzela. Planujemy zakupić taką samą :-)

My już komodę ze 2 tyg temu zakupiliśmy, no ale stwierdzam teraz że trochę mała jest :-) Będę musiała trochę miejsca u nas w szafie zorganizować. W tym tygodniu mamy zamiar kupić łóżeczko i pościel już. No ale z takimi drobniejszymi zakupami to chyba poczekamy jeszcze troszkę.
Wiem, że była już rozmowa o laktatorach, no ale ja wstępnie zdecydowałam na 2 i nie wie który wybrać :sorry2:
Medela mini elekctric czy tommee tippie elektryczny? Myślałam nad tym drugim bo chciałam z tej firmy butelki, no ale ten pierwszy ma dużo dobrych opinii...
 
z tym miejsce na ciuszki to moze narazie Wam sie za malo wydaje co kupuje sie teraz duzo wszystkiego i w roznych rozmiarach, tnz na wyrost. Potem stopniowo ubranka bedzie sie pakowac bo za malo i juz na biezaco kupowac to moze Wam sie pomiesci. Ja mam 2 komody dla maluszka wiec spoko sie pomieszcze.

co do wyborow produktow to kupilam dzis lipcowy miesiecznik DZIECKO i pędze Wam doniesc o wynikach plebiscytu czytelnik na produkty najlepsze z najpleszpych. Oczywiscie to co nas w tej chwili dotyczy Wam podam bo zupki, zabawki, czy buty to jeszcze nie teraz ;-)

Najlepsze wozki
1-miejsce. X-lander XA (ciesze sie bo to rozniez moj wybor z poprzedniej ciazy)
2-miescie GRACO Symbio i JANE Rider
2-miejsce JEDO Fyn

Najlepsze pieluszki
1- Pampers Active Baby
2-Dada Premium
3-Hugigeis i Bella Baby

Najlepsze foteliki
1-Maxi-Cosi Cabriofix
2-Jane Exo
3- Romer King Plus (rozniez go mam i nie mam zastrzezen)

Kosmetyki
1-Alantan Dermoline z wit. F
2-Nivea Baby Krem na kazda pogode i Oilatum Soft Emulsja do kapieli
3-Sudocrem i Emolium emulsja do kapieli

ubranka
1-H&M
2-ENDO
3-NEXT

akcesoria
1-LOVI Butelka MEdical i Nose Frida
2. Fisher Price LEzaczek-bujaczek
3 GRACO Hustawka Sweetpeace

kosmetyki dla mam na rozstepy
1-Mustela i Ziajka
2-Pharmaceris M
3 Dax Cosmetics Seria PErtecta Mama
 
Oj dziewczyny, przypominacie mi, że przede mną jeszcze wielka reorganizacja w szafach:-(

agugao6, a jaki materacyk wybrałaś? Pytam, bo niedawno temat na forum się pojawił.

Kupiłam materacyk kokos pianka grubość 11cm.Najbardziej własnie mi zależało na grubości bo nie chce aby dziecko leżało na dechach.Jak malutkie to jeszcze jako tako,ale później te 6cm materacyki piankowe pod ciężarem ciałka dziecka są wciśnięte.Jak przyjdzie to dam znać,fajnie zdjemowany jest pokrowiec do prania.
 
Ja jutro chyba skoczę na jakieś zakupy :-)

Co do materacyka, to my też mamy ten grubszy, jakoś te cieńsze nie przemawiały do mnie.

A laktator dostałam przy Olusiu ręczny. Kupię elektryczny po porodzie jeżeli w ogóle okaże się potrzebny. Bo przy tym ręcznym nieźle musiałam się namachać. Na szczęście potrzebny był bardzo rzadko.
 
reklama
z tym miejsce na ciuszki to moze narazie Wam sie za malo wydaje co kupuje sie teraz duzo wszystkiego i w roznych rozmiarach, tnz na wyrost. Potem stopniowo ubranka bedzie sie pakowac bo za malo i juz na biezaco kupowac to moze Wam sie pomiesci. Ja mam 2 komody dla maluszka wiec spoko sie pomieszcze.

co do wyborow produktow to kupilam dzis lipcowy miesiecznik DZIECKO i pędze Wam doniesc o wynikach plebiscytu czytelnik na produkty najlepsze z najpleszpych. Oczywiscie to co nas w tej chwili dotyczy Wam podam bo zupki, zabawki, czy buty to jeszcze nie teraz ;-)

Najlepsze wozki
1-miejsce. X-lander XA (ciesze sie bo to rozniez moj wybor z poprzedniej ciazy)
2-miescie GRACO Symbio i JANE Rider
2-miejsce JEDO Fyn

Najlepsze pieluszki
1- Pampers Active Baby
2-Dada Premium
3-Hugigeis i Bella Baby

Najlepsze foteliki
1-Maxi-Cosi Cabriofix
2-Jane Exo
3- Romer King Plus (rozniez go mam i nie mam zastrzezen)

Kosmetyki
1-Alantan Dermoline z wit. F
2-Nivea Baby Krem na kazda pogode i Oilatum Soft Emulsja do kapieli
3-Sudocrem i Emolium emulsja do kapieli

ubranka
1-H&M
2-ENDO
3-NEXT

akcesoria
1-LOVI Butelka MEdical i Nose Frida
2. Fisher Price LEzaczek-bujaczek
3 GRACO Hustawka Sweetpeace

kosmetyki dla mam na rozstepy
1-Mustela i Ziajka
2-Pharmaceris M
3 Dax Cosmetics Seria PErtecta Mama


Jestem zaskoczona ze dada pieluszki przed huggisami.Dada mialam tylko raz wiec dobrze nie pamietam ale huggisy bardzo lubiłam. Tylko one były 2 kolorach i chyba niebieskie były lepsze...rok nie pieluszkuje i skleroza heheheh
 
Do góry