reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Sliczne te ubranka,a pajacyki powalające

Malinowa czy ten pajacyk z dzianiny jest z Nexta? u mnie w lumpku był identyczny, ale córce nie kupię. Nadal mam problem, że podobają mi się tylko chłopięce ciuszki ale pomału kupuję te "babskie";-)
A mi znowu babskie się bardziej podobają

szalejecie dziołchy :tak: a te buciki miodzio :-) któraś tu wrzuciła daszek na ptaszek hahahaha dzięki uśmiałam się jak nigdy czego to ludziska nie wymyslą jeszcze dla takich bobasków :-D

A jak jak obiecałam tak wzrucam moje spodenki zakupione w szpitalnym sklepiku :-DZobacz załącznik 471683

I wczorajsze małe szaleństwo Zobacz załącznik 471685Zobacz załącznik 471686Zobacz załącznik 471687

I żeby nie było to nie róż tylko malina :-D:-D:-D
Rozczuliły mnie te skarpetusie
i ja sie pochwale moim zakupemZobacz załącznik 471719 jestem nuzaleniona od bodziakow z h&M
Ja też heheh.Bodziak cudo

arwen - bodziak super ... mam identyczny :-):-D:-D

no... nie byłabym sobą, gdybym jednak czegoś jeszcze nie kupiła, jeśli nie odetną mnie od internetu będę musiała rozbudować chałupę :-D:-D a zatem - welurkowe bodziaki (przed chwila wylicytowane) oraz cieniutki polarek

Zobacz załącznik 471723Zobacz załącznik 471724
Piękne kupujesz pasiaki

ptyśka biedroneczki są przesłodkie :tak:
arwen bodziak z tygryskiem i w dodatku taki pasiasty powalił mnie na kolana.... chyba muszę się wybrać do h&m...
sonkaa super ciuszki :tak:
I ja w końcu się zebrałam i zrobiłam fotki, a takie różności kupiłam...
Zobacz załącznik 471820Zobacz załącznik 471821Zobacz załącznik 471826Zobacz załącznik 471822Zobacz załącznik 471823Zobacz załącznik 471824Zobacz załącznik 471825Zobacz załącznik 471827Zobacz załącznik 471828Zobacz załącznik 471829
Ciuszki śliczne,a te aplikacje słodziutkie
jaki superaśny kombinezonik,oczywiście reszta też śliczna

Uwielbiam dziewczęce ciuszki,ale małą będziesz stroić

A ja wczoraj kupiłam taki pajacyk,ale już na starszą dzidzię.



Uploaded with ImageShack.us
i kombinezon



Uploaded with ImageShack.us
 
Ale śliczne rzeczy wstawiacie. Aż nie mogę się doczekać lipca, bo wtedy też będe coś kupować, na razie powiedziałam sobie dość. :-(
 
oh dziewczyny ale piękne rzeczy,ja kupilam tylko kilka rzeczy,stresujecie mnie:-)stwierdziliśmy z M ze kupimy w lipcu i sierpniu wyprawke,ale jestem zestresowana czy zdążymy ze wszystkim.
ahh i ten wózek,już sama nie wiem na jaki sie zdecydujemy,to chyba najgorsze
 
Debi ja do końca sierpnia muszę już mieć wszytko łącznie z kosmetykami bo z początkiem września będę miała inne wydatki.Synuś do zerówki to opłaty za p-kole ,ubezpieczenie,książki itd więc kasy pójdzie.A kasy idzie jak ma się wszystko pokupować :tak:
 
reklama
aguga super ubranka! Ja też chcę mieć do końca sierpnia już wszystko. Dlatego jakoś na dniach będziemy już kupować łóżeczko, pościel i kilka innych droższych rzeczy, żeby choć trochę rozłożyć te wydatki w czasie.
Ja to chyba muszę sobie jakiś limit na karcie wprowadzić :-D Bo co jestem w mieście to bez zakupów dla Malutkiej się nie obejdzie :-)
Debi oj wózek to rzeczywiście ciężki wybór. My już się zdecydowaliśmy na konkretny i postanowiłam już nawet nie oglądać innych, bo znowu bym się rozmyśliła ;-) Tylko jeszcze na kolor muszę się zdecydować, a to bardzo ciężki wybór :-D
 
Do góry