reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

Sonkaa piękne ciuszki. Bardzo lubię takie body zapinane tak po bokach jak na drugim zdjęciu.

Emotion_sickness :-D Weź bo takie piękności nawrzucałaś że zaczynam liczyć, że jednak małemu coś się wchłonie między nóżkami :-p:-p:-p Te tuniczki w kwiatki po prostu są tak urocze że nie wytrzymam! :-D



Ja mam USG 31 maja (swoją drogą jajko na twardo zniosę do tej pory :dry:) i potem ruszamy z zakupami na całego jeśli się synuś powtierdzi. :-) W czwartek idziemy oglądać i może kupić wózek bo Anielkowy sie rozwalił :szok: Haha na szczęście! Kupujemy podwójny o taki ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: Baby Jogger City Select dla dzieci "rok po roku"

To dla nas najlepsze rozwiązanie. Teraz Aniulek pojeździ w nim sama jako w pojedynczym. Potem we dwójkę, a potem sam mały. Bo sądzę, że ten mój wiercioch nie będzie chciał za długo jeździć. Już teraz ma generalnie wściekliznę na spacerach... taki z niej Aniołek kurka:cool2: To jak kupimy to w weekend wrzucę fotki.

Pozdrawiam!
 
reklama
the white - fajny ten wózek, w jakim kolorze chcesz?


malinowa P - ten wózek bardzo mi się podoba, śliczny jest, ale... nigdy bym go nie kupiła, na zimę jest zbyt chłodny jak sądzę , z czasem z pewnością będzie trzeszczał i sprawia wrażenie delikatnego i trzęsącego się na naszych nierównych chodnikach z tymi wąskimi kółeczkami, ale wygląda.... super :-)
 
Ostatnia edycja:
oj tak te dziewczęce ciuszki przesłodziutkie są :) dla mnie to pierwszy dzidziuś, więc w sumie nie zależy mi na konkretnej płci...ale jak ostatnio kupowaliśmy ubranko dla córki koleżanki i widziałam te wszystkie różowiutkie, maleńkie ubranka to przyznam że bardziej trochę mnie ciągną niż chłopięce. no ale pożyjemy, zobaczymy :)
No ja mam tak samo no, ale mojego chłopaka też będę ubierać jak księcia:) Juz ogladałam dla niego śliczne koszule ładniejsze niż ma tata;-)
 
mamba - ja widziałam bodziaki i welurowe śpiochy wyglądające jak garniturki - z muszką wyhaftowaną pod szyjką , elegancja, że ach :-D
 
Emotion widze ze mamy podobne gusta, wlasnie w niedziele zakupiłam ten sam kocyk, rózowy:-)A zestaw bodziaków kupiłam juz chyba w 8tc jak jeszcze wogóle nie miałam pojecia o płci no ale instynkt matczyny juz widocznie działał.
Heh no a jak takiego kocyka nie kupic ?:) Maz kupil nawet 2 takie same - bo stwierdzil ze jak sie dziecko przyzwyczai a cza bedezie prac albo cos to bedzie drugi w zapasoe [to stalo sie u jego siostry]
Ja wczesnie nic nie kupowalam bo sie darli na mnie wszyscy w kolo :p

Dziewczecych ciuszkow jest sporo pieknych, kolorow i wogule, ale meskie jakie sa super tez, teraz niie ma juz roznicy czy chlopak czy dziewczynka - mozna tak dziecko odszczelisc ze lepiej bedzie wygladac niz z magazynu :)

A mi jeszcze na to wszystko siostra przywiozla wczoraj 2 reklamowki ciuchow :) Takie wieksze niby - takie wakacyjne juz beda sukieneczki i wogule :)
Mysmy wogule mialy manie i siostra i ja mlodej kupowalysmy jakies wymysle ciuszki, wiec bede czekac cierpliwie jak moja maja dostanie te sukienki spodnice pancza plaszcze :D:D HeHe :)
 
Dziewczyny, proszę o poradę, czy któraś używała do karmienia poduszki MOTHERHOOD lub zna kogoś , kto używał, chodzi mi o mniejszą _ fasolkę, ja miałam z Majką zwykłego rogala, takiego bardziej pękatego, te poduchy na zdjęciach wyglądają na raczej płaskie - czy rzeczywiście tak jest? bo boje się, że dziecko będzie zapadać się przy karmieniu, a na rogalu leżała Majka jak na materacu :-) - pls o pomoc, bo mam okazje kupić
 
emotion ale śliczne ciuszki!

A to moje dzisiejsze zdobycze :tak: Jeszcze w neutralnych kolorach, ale mam nadzieję że za tydzień będę mogła zacząć szaleć :-D Dziś oglądałam i różowe i niebieskie ciuszki i wszystko takie śliczne było! Szkoda że nie znam płci bo w Mothercare były super kombinezony welurowe, a jest 50% zniżki do 20 :dry:
Ten pierwszy pajac jest zielony, ale nie widać na zdjęciu i chyba nawet któraś z Was kupiła taki sam :blink:
Zobacz załącznik 464870Zobacz załącznik 464871Zobacz załącznik 464873
 
reklama
Do góry