reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Emotion co do pampersów to z własnego doswiadczenia Ci napisze ze te promocje za 15E sa przynajmniej raz na 2 m-ce jak nie w Dunnesie to w Tesco ...
Dzeki za podpowiedz :)

ja dziś zdałam sobie sprawę, że chyba musze kupić nie tylko wyprawkę ale ogólnie ciuszki do [...] Mąż dużo pracuje, mamę mam daleko a na teściową też nie mogę liczyć więc będę zdana sama na siebie. Coś czuję, że do kwietnia będę uziemiona w domu, więc chyba mogę teraz ze spokojnym sumieniem wpaść w zakupowy szał :-)
malinova, ja tez bede miala tak wiec nie boj sie, jakos sobie damy rade :)

A oto prezent od siosrzenicy mojej - dla kuzynki:
Zobacz załącznik 464782Zobacz załącznik 464783Zobacz załącznik 464784
Niby takie proste a swoje przeslanie maja :p :p HeHe Zobacz załącznik 464785Zobacz załącznik 464786

A to moj weekendowy zakup, maz nie pozwolil isc do sklepu samej bo
'musi mnie pilnowac zebym nic nie kupowala' a sam pakowal do koszyka :D
Zobacz załącznik 464787Zobacz załącznik 464788
Zobacz załącznik 464789
Zobacz załącznik 464790Zobacz załącznik 464791
Zobacz załącznik 464792
Zobacz załącznik 464793Zobacz załącznik 464794
--- wybieral sam - ja w sumie z rozmiarami musilalam pomagac :p
Jakos nie chcialamz eby marudzil ze rozrzutna jestem:p
Przeciez zawsze moge jechac do sklepu jak w pracy jest by nie widzial :p :p

+ kilka moich wyborow :)


Musze soczyc do sklepu jak nie bedze maz obserwowal:p
Zobacz załącznik 464796Zobacz załącznik 464798
specjAlnie dla tatuska : :D
Zobacz załącznik 464797

wykasowalam fote kocyka kratowanego a i tak sie dodaje - taki kupilam z senymentu -mialam taki sam jak mala bylam tylko czrwony :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny ciuszki piekne, juz nie pamietam jakie one sa malutkie a synek dopiero w sumie 1,5 roku skończył.

Emotion widze ze mamy podobne gusta, wlasnie w niedziele zakupiłam ten sam kocyk, rózowy:-)A zestaw bodziaków kupiłam juz chyba w 8tc jak jeszcze wogóle nie miałam pojecia o płci no ale instynkt matczyny juz widocznie działał.
 
malinowaP - ten wózek, to odjazd zupełny, dla miłośników wiatru we włosach :-)

emotion - śliczne ciuszki - ja wprawdzie mam córuchnę i mogę się wykazać w różu, ale jak oglądałam ostatnio takie słodkie maleńkie ciuszki w kwiatki i serduszka tudzież falbanki, to ...ech ... no nie wpakuje na Michałka :-D, ale długo oglądałam body z koronkowymi falbankami :-) i kupiłam Majce na dzień dziecka spódniczkę baletnicy - różową, tiulową, a Michasiowi zostają kratki, paseczki i zwierzaki :-)
 
reklama
oj tak te dziewczęce ciuszki przesłodziutkie są :) dla mnie to pierwszy dzidziuś, więc w sumie nie zależy mi na konkretnej płci...ale jak ostatnio kupowaliśmy ubranko dla córki koleżanki i widziałam te wszystkie różowiutkie, maleńkie ubranka to przyznam że bardziej trochę mnie ciągną niż chłopięce. no ale pożyjemy, zobaczymy :)
 
Do góry