reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

no laski szalejecie zakupowo:-D sliczne ubranka ja juz wiem ze dziewucha bedzie to nic nie kupuje bop po mlodej mam mase ubranek do roku wiec damy rade. tylko kombinezon musze kupic taki na jesien zime bo mloda z lipca to mielismy taki na 6 mcy pierwszy:-)
 
reklama
Eliana, Bellka, Gucia, same fantastyczne rzeczy nakupiłyście, aż napatrzeć się nie mogę :-)

I ja muszę się Wam przyznać, że złamałam się i kupiłam JEDNO neutralne ubranko i skarpetki. Za tydz za to nadrobię cały ten czas :-) A chłopca można równie fantastycznie ubierać co dziewczynkę :-)
 
jejku ale cudeńka!!!!!!!!!!!! szalejecie dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!

jak już bym chciała znać płeć bo bym przesortowała ciuszki po Wiki i mogłabym dokupować brakujące rzeczy!!!!!!!!!!!!!!
 
To i ja się pochwalę swoim, póki co skromniutkim zakupem :-)
DSC00763.jpg
 
widzę że te skarpetki co kupiła mimii robią furorę bo już klika z was je pokazywała, mi też się bardzo podobają i zamierzam je kupić
 
Kupiłam je już dawno i identyczne tylko większe dla starszego synka :-) Ale fakt są cudowne, mój M. śmiał się, że mam zakładać jedną białą i jedną szarą żeby było, że kocha tak samo oboje rodziców :-)
 
reklama
mimi śliczne! Ja jak kupowałam te skarpetki to właśnie stwierdziłam że będę dwie różne zakładać :-D
 
Do góry