reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Syneczki tak mi jakoś zapadły w pamięc te spodnie i kojarzyłam ze Ty je kupowalaś a ze wybieramy sie do PL to siostra mi kupi i juz beda na mnie czekały jak przylecę.
Mina dzięki za opinie:-)

Nikolaa ja miałam podobnego misia dla synka tylko nasz miał strasznie krótkie rekawki i synek długo go nie ponosił bo rączki mial bardzo dlugie.
 
reklama
a mi dziś przyszły legginsy ciążowe i czekam aż zrobi się cieplej żebym mogła je ubrać do mojej sukienko-tuniki którą kupiłam tydzień temu:-)
 
nikolaa- świetny kombinezon i jak najbardziej unisex, kocham nienbieski i Majka miała takie rzeczy i wyglądała w nich jak błękitna chmurka :-)

vibeke - ja kupuję na allegro, ale tylko jakm podane sa bardzo dokładne wymiary (pas, biodra, uda itp.)
 
ja dziś zdałam sobie sprawę, że chyba musze kupić nie tylko wyprawkę ale ogólnie ciuszki do 6 miesiąca. Jakoś kupowanie na allegro mi nie idzie, wolę ciucholandy i wyprzedaże a jak dziecko się urodzi będzie jesień potem zima i ciężko z takim maluchem chodzić po sklepach zwłaszcza, że będzie grubo ubrane a w sklepach jest ciepło. Mąż dużo pracuje, mamę mam daleko a na teściową też nie mogę liczyć więc będę zdana sama na siebie. Coś czuję, że do kwietnia będę uziemiona w domu, więc chyba mogę teraz ze spokojnym sumieniem wpaść w zakupowy szał :-)
 
"a jak dziecko się urodzi będzie jesień potem zima i ciężko z takim maluchem chodzić po sklepach zwłaszcza, że będzie grubo ubrane a w sklepach jest ciepło" - bardzo dobry element przetargowy w przekonywaniu męża do zakupowego szaleństwa:-)
Dziękuję! Jesteś wielka!
 
Piękne rzeczy pokupowałyście dla dzieci i dla siebie
Nikolka śliczną masz figurkę ,następnym razem pokaż buźkę :-D. Ubrania śliczne kupiłaś ,co do butów to mam 2 pary podobnych,kupiłam w tamtym roku,ale nie zdążyłam w nich nawet pochodzić.Myślicie ,że zdrowo w ciąży latać na koturnach?
Co do leginsów to ja wolę z tym pasem bo zwykłe mnie uwierają-niestety.
Pampersy ogryginalne to będę kupowała na promocjach wcześniej.Ostatnio znajoma mówiła,że dada dobre ,ale trzeba częsciej przebierać więc wyjdzie na to samo cenowo co z Pampersem.
 
ja dziś kupiłam tylko skarpeteczki "born 2012" w H&M, ale argument z zimowymi zakupami do mnie przemawia :
malinova - geniusz mówi przez Ciebie :-)
 
aguga dzięki serdeczne za komplement:-) a mordka jest na zamkniętej grupie :-D:-)choć z przed ciąży teraz jestem bardziej księzyć w pełni ........jakoś nie lubię pokazywać się na ogólnym:-)....
 
hihihih :-D mi również argument z zimowymy zakupami baaaardzo się podoba i trzeba go wykorzystać :tak:
Ten weekend wyjątkowo nie spędzaliśmy ze znajomymi ani rodziną i mogliśmy sobie na spokojnie pochodzić po sklepach. Oczywiśnie nie obyło się bez zakupów dla maluszka i kupiliśmy kilka rzeczy choć nie planowałam :zawstydzona/y: A to tylko dlatego, że w MOTHERCARE jest teraz 50% obniżki, więc dziewczyny korzystajcie bo na prawdę fajne ciuszki można kupić w przystępnej cenie :tak: Później wkleję fotki ciuszków ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry