reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama

O dzięki za link ja polecam tego sprzedawcę. Ja mam zakupiłam tam dwie pray spodni, rurek czarne i jeansowe oraz krótkie spodenki i spódnicę jeansową oczywiście wszystko z panelem ciążowym. Bardzo wygodne elastyczne i jeans nie jest za gruby. Za spodenki i spódnicę z przesyłką zapłaciłam 90 zł, czyli tyle co za same spodenki w H&M.
 
i dobrze ci sie nosza?? mam je i jakos ta guma co jest na zakonczeniu pasa elastycznego strasznie mnie uwiera:zawstydzona/y:bede ja zmieniac na inna bo chodze z odcisnietym paskiem ehhh aaaa i coeko sie prasuja:dry:chyba ze ja trafilam na takie albo nie umiem prasowac;-) ah i kolor jest bardziej...blyszczacy myslalam ze beda szare a sa takie jakies nieco polyskliwe
 
azorek ja ta gumę to wywijam na biodra i jest ok.. prasuje tylko 1 raz zaraz po praniu a tak to leżą zwinięte w szafie i jak zakładam to nic nie widać.. troszkę się błyszczą.. ale i tak jestem zadowolona bo mimo, że przytyłam 7kg to bardzo ładnie się układają.
na tym zdjęciu troszkę je widać
DSC_0011.jpg
 
Ostatnia edycja:
A, no to ja się pomyliłam, bo mam inne spodnie z kokardą, ale też już jedna z Was je wrzucała kiedyś. Ja mam dokładnie te z h&m:
Product Detail | H&M PL

Mimi ja mam te spodnie i póki co jestem z nich super zadowolona. Trochę co prawda się gniotą, ale są bardzo wygodne, przewiewne no i na plus kieszonki:-)
Zastanawiałam się nad kupnem spodni na allegro, ale z uwagi na mój duuuży tyłek i grube uda wolę jednak takie rzeczy przymierzyć, bo niestety nie wszystko dobrze na mnie"leży":-p
 
a ja dzis w ramach tanich zakupow kupilam sobie spodenki w Lidlu, te granatowe
wzielam rozmiar L (waze 67kg i brzuch mam spory), sa nawet troche za luzne ale mozna sciagnac sznurek w pasie. Mysle ze moga mi do lipca posluzyc
a cena 15 zl !!!!

LIDL Polska - lidl.pl
 
reklama
A, no to ja się pomyliłam, bo mam inne spodnie z kokardą, ale też już jedna z Was je wrzucała kiedyś. Ja mam dokładnie te z h&m:
Product Detail | H&M PL

no właśnie ja sobie je wczoraj kupiłam i są super wygodne
a dziś też zaszalałam kupiłam w sh spódnice do kostek i coś dla dzidzi
niby niebieskie ale może i być dla dziewczynki i dla chłopca:-)
IMG_0063 kopia.jpg
 
Do góry