reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Nikolaa fajne ciuszki i dobrze w nich wyglądasz.
Arwen sukienka tez cudna i kolorek super.

Ja własnie przegladam allegro w poszukiwaniu ciuszków ciązowych bo za m-c jak polece do PL to nie bede miała w czym chodzić.
Syneczek a jak tam te spodnie z kokarda dobrze się je nosi bo o ile nie pomyliłam to ty je kupowałaś i czy sa z materiału mocno gniocacego?
 
Ostatnia edycja:
Nikola masz rację podnóżek jest rzeczywiście istotny, szczególnie jak dziecko jest większe, ale w opisie piszą że jest:szok: muszę isć do sklepu obczaić, nie ma to jak na żywo

SPACERÓWKA:

wielostopniowa regulacja budki z możliwością odpięcia

możliwość odpinania barierki

regulacja podnóżka

podnóżek zabezpieczony folią przed zabrudzeniem -NOWOŚĆ

wielostopniowa regulacja wysokości oparcia

spacerówka posiada pozycję w pełni leżącą

pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, wraz z regulacją wysokości

pokrowiec na nóżki

waga 6 kg
 
musa no na zdjęciu nie ma chyba że dodatkowo można zakupić a ten podnóżek zabezpieczony folią to nie jest przy stelażu tylko przy spacerówce

na zdjęciach strzałeczkami pokazałam ci o co mi chodzi:-)
capacus03_02.jpgjumprefantazja_1.jpg
 
arwen -piękna sukienka
nikolaa - ale świetnie leżą na Tobie te ciuchy, a buty to normalnie ... mniód :-)

jutrzenka - własnie później jak się zastanawiałam nad ta "jedną rączką" to doszłam do wniosku, że jednak mózg mi się zlasował totalnie (dobrze, że jestem na L-4 bo pracuje głową :-) i oczywiście już wiem o co chodzi w tej możliwości pchania jedna ręką , dzięki :-)
 
lori cóż za pamięć :-D tak to ja, spodnie rewelacja, materiał pierwsza klasa, w ogóle ich nie prasuję, nie widać zagniotów. Są tak lekkie i przewiewne że po porodzie nie będę umiała się z nimi rozstać. Jedyne co mnie denerwuje w ciążówkach to pas na brzuszek. I tym razem spuszczam go na biodra. Nie mogę wytrzymać 5 minut z dodatkową warstwą na brzuchu.
 
ja również kupiłam te spodnie z kokarda i jestem mega zadowolona.. a pas zawijam na biodra. Moja warstwa tłuszczu wystarczy, dodatkowe ocieplenie niepotrzebne :-)
Ciążowe Rybaczki Dresowe na brzuszek+GRATIS XL/XXL (2338958726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
te jeszcze mam 2 pary czerwone i czarne i tak jak reklamują rosną razem z mamą. Dla mnie rewelacja, na spacery z synkiem, po domu, wszędzie, mięciutkie i elastyczne. A ten pas na brzuch tutaj wcale go nie czuć a wywinięty na biodra tez super wygląda.
 
reklama
arwen, super sukienka :-)

Nikolaa, ciuszki rewelacja i super w nich wyglądasz :-)

Hehe, dziewczyny też ostatnio kupiłam te spodnie z kokardą z h&m, ale są jeszcze trochę za duże (mam mega problem ze spodniami ciążowymi) więc jeszcze ich nie przetestowałam, ale już nie mogę się doczekać :-)

Co do topów to ja kupuję sobie takie za 19.90, we wtorek właśnie wyruszę przed zajęciami do h&m na małe polowanie :-) w swoje stare, jeszcze wchodzę ale nie chcę ich porozciągać, no i zaczynają się już podwijać.

Arthatee, fajne te spodenki, widzę, że sporo z Was chwali sobie zakupy z allegro. Ja już nie raz przymierzałam się, ale u mnie znaleźć spodnie o wielki wyczyn i muszę je przymierzyć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry