reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Sonka moze zle sie wyrazilam z ta jedna reka. Chodzilo mi o to ze te wozki "parasolki" maja dwie rączki. A te wozki duze, co z gondolami sa maja taka jedna raczke do pchania (taka na szerokosc wozka). A ten x-lander co mialam to tak sie dobrze prowadzil ze jedna reka pchalam wozek a druga np gadalam przez tel. czy loda jadlam.
Moze teraz lepiej Ci wyjasnilam

Emotion superasne te butki. Kuba jak byl maly dostal od R brata takie male adidaski Pumy. Cudne te buciki sa

Eliana tez widzialam ze beda body w biedronie i zapomnialam. A R kolegi zona pracuje i mogla mi odlozyc bez problemu ile bym chciala bo jest tam kieroniczka

Malami mialam xa z 2007 i dla mnie jest super. Poza jak dla mnie dziwnie wysoko montowanym pałąkiem nie mial wiekszych wad. A pałak po proostu lezal w domu nie uzyany. Zreszta w drugim wozku co mielismy tez nie uzywalismy. Kuba oparty lubil jezdzic a i tak pasy mial zapiete

z tymi pampersami to chyba dobry pomysl, u nas problemow z alergia nie bylo. Uzywalismy glownie PAmpersow. Kupilam kilka razy inne a jakos mialam wrazenie ze jakos szybko wisialy pelne.
 
arthatee jeśli o leginsy chodzi to ja kupiłam ciążowe w h&m kosztowały 39,90 zł, ale szczerze nie do końca jestem zadowolona z materiału z jakiego są wykonane, bo mam wrażenie że mi pod światło tyłek prześwituje:-D, wciąż wchodzę też w te sprzed ciąży, narazie nie cisną ale myśle że za miesiąc wejde już tylko w te z h&m
 
Ja cały czas śmigam w zwykłych legginsach i póki co żadne mnie nie cisną :-) w tych wszystkich ciążowych te pasy są na mnie jeszcze za duże i mi zsuwają się. Tak samo mam spodnie z h&m, ten pas wywijam ale pod obcisłymi bluzkami widać to :-( i jeszcze trochę z tyłu mi odstają. Ale pewnie jeszcze troszkę i wszystko będzie leżało tak jak powinno :-) Za to muszę kupić sobie trochę zwykłych topów na lato.
 
Ja narazie chodzę w zwykłych legginsach.
mimi rzeczywiście widać ten wywinięty pas,no ale ważne że w brzuszek nic się nie wbija. Ja też muszę sobie kupić jakieś topy, bo wszystkie moje już mi się na brzuchu podwijają :-p Kupiłam jak narazie jeden taki w h&m, ale leży w szafie bo jednak lużnawy, ale myśle że niedługo w niego wskoczę. I fajnie wygląda właśnie do leginsów bo jest dłuższy
Product Detail | H&M PL

A co do wózków to po dzisiejszej wizycie w hurtowni jesteśmy na 99% zdecydowani na Mutsy transportera :tak: Zakochałam się w nim po raz drugi :-) Niestety nie mieli jeszcze tego nowego modelu Evo, ale pewnie jeszcze nie raz bedziemy w jakimś sklepie to obejrzę. No i wtedy może zdecydujemy się na ten nowy model.

Emotion super buciki
Eliana fajne bodziaki, widziałam je w gazetce ostatnio, ale ja się powstrzymuję od zakupów do 26 ;-)
 
2338254785.jpg
ja sobie zakupiłam taka sukienke na wesele w czerwcu.
 
arwen, sukienka rewelacja! lubiłam ten fason nawet przed ciążą, a na brzuszku wygląda super :)

Ceny ciuchów ciążowych w sklepach to faktycznie jakaś masakra. Na szczęście wspomogły mnie 2 koleżanki i oczywiście Allegro, także na razie mam w czym chodzić. A spodnie ciążowe noszę już od prawie 2 miesięcy, bo zwykłe bardzo szybko zaczęły mnie uwierać.
 
ja dziś zaszalałam kupiłam tunikę czarny podkoszulek na ramiączkach ciążowy bluzeczkę spodenki buty sukienkę i biustonosz a dla mojej Wiki strój kąpielowy spódniczkę podkoszulek japonki i ozdoby do włosów ......
IMG_0037 kopia.jpgIMG_0043 kopia.jpgIMG_0047 kopia.jpgIMG_0050 kopia.jpg

arwen śliczna sukienka i super kolorek
 
reklama
Do góry