reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ja z pampersami się raczej wstrzymam bo nakupie przykładowo jakiejś firmy a później okaże się że dzidzi jest uczulona na nie i klops :sorry:
W sumie racja - tez o tym myslalamzoraj wc;
ale w sumie zadko kiedy slyszalam zeby ktos sie na pamprersy z 'Pampersa' uczulal,
a ja wlasnie takie bede kupowac tylko [innych nawet nie znam tutaj :p]

Zreszta zobaczy sie, zaczne kupowac cokolwiek wiecej i tak dopiero po przeprowadzce do nowego domu, bo teraz nie ma sensu kupowac zeby za tydzien przenosic
 
reklama
Eliana - bodziaki czadowe, jakie męskie :-) i cena za 3 szt. super, zaraz po pracy biegnę do Biedrony, mam nadzieje że to świeża promocja i będzie wybór, jakby co to u mnie 4 Biedronki w którejś na pewno znajdę:-) także czeka mnie dziś niezły maraton, aha tylko dziś u mnie 28 stopni a ja bez auta uuups
 
wczoraj widzialam te bodziaki w biedronce i spodobały mi sie takie brązowo kremowe z misiem ale stwierdziłam ze rozmiar 68 to za duży i dzielnie odłożyłam na półke;)
 
emition - Majka całe dzieciństwo jechała na Pampersach, a i tym razem na początku też na pewno przez kilka miesięcy będzie tylko na oryginałach, potem kupie kontrolnie własnie Dada, bo znajomi też bardzo chwalili i sprawdzimy :-)
 
Emotion co do pampersów to z własnego doswiadczenia Ci napisze ze te promocje za 15E sa przynajmniej raz na 2 m-ce jak nie w Dunnesie to w Tesco i obejmuja juz wieksze rozmiary wiec nie wiem czy sens jest duzo wczesniej kupowac.Ja zawsze kupuje 2 kartony i spokojnie starcza mi z synkiem do nastepnej promocji:-)
 
a ja polazłam do Biedronki ale już bodziaków nie było :-(
za to nabyłam bieliznę dla siebie i doszły mi dwie pary cienkich spodni z allegro :-) jestem dzisiaj szczęśliwa :-D
 
Arthatee daj mi troszkę szczęścia i dobrego humoru, bo ja mam dziś jakiegoś nerwa:confused: Sama ze sobą nie mogę wytrzymać.
Kto to pytał o wózki, jaki kupić i czym się kierować? Jaazosia?? Znalazłam kompendium wiedzy:
Kompendium wózkowe - część pierwsza - artykuły - opinie, zdjęcia, ceny, informacje o produktach - bangla.pl

Spacerówka mi wpadła w oko, czy ktoś miał z nią do czynienia? Opinie w necie ma dobre, ale co zaufane towarzystwo z forum to zaufane:-)
Wózek spacerowy Aveo Quattro Coletto lekki i nowoczesny - sklep dla dzieci – 2o2.pl
 
Ostatnia edycja:
Mallinowa_Paula ja o wózkach marudziłam trochę :szok:

Możesz wziąć trochę szczęścia :-) tylko nie za dużo, żeby mi wystarczyło do następnej przesyłki, z której będę szczęśliwa :-p

Czy zwykłe legginsy różnią się od tych ciążowych? Bo planuję zakup do sukienki...
 
Mallinowa_Paula ja o wózkach marudziłam trochę :szok:

Możesz wziąć trochę szczęścia :-) tylko nie za dużo, żeby mi wystarczyło do następnej przesyłki, z której będę szczęśliwa :-p

Czy zwykłe legginsy różnią się od tych ciążowych? Bo planuję zakup do sukienki...

Dziękuję:-) Już mi lepiej. Ostatnio chciałam legginsy i pani mi zachwalała ciążowe, bo mają miejsce na brzuch, specjalny materiał tam itp. A kupiłam zwykłe (rozmiar S-M) bezszwowe i też są dobre, zwróć uwagę żeby nie były zbyt ciasne w brzuchu, żeby Maluch miał komfort.
Jak zawracałaś głowę :-po wózkach to czytaj. Wydaje mi się dość wyczerpujące.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!
 
reklama
jak myślicie dziewczyny kiedy nasze dzieciaczki wsiądą do spacerówki?mi sie wydaje ze tak w okolicach marca,nie?
 
Do góry