reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

widzę, że temat wózkowy rozgorzał, ja obecnie jestem na etapie tako jumper, znalazłam nawet wersję 2w 1 co jest dla mnie istotne bo nosidełko mam od siostry, cena tez wydaje się spoko, jak narazie mam ochotę na czerwono-czarny - moje dwa ulubione kolory - dla mego małego mężczyzny myślę będą super, tylko muszę iść do sklepu i na żywo go obejrzeć i podotykać, nie chce powtarzać błędu siostry, która kupiła na allegro wózek a potem przez niego znienawidziła spacery tak beznadziejnie się prowadził:szok:

http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=384

Może któraś z was ma jakieś doświadczenia z tako?
 
Ostatnia edycja:
reklama
co do wózków to powiem szczerze że chyba tylko spacerówkę kupimy, bo mam jeszcze po Nati wózek. rewelacyjny nie jest ale na zimę wystarczy. Z doświadczenia wiem, że wiele wózków ma bardzo małe wersje spacerowe. Moja Nati już jak miała 1,5 roczku to się ledwo mieściła:-( Dlatego teraz zamierzam kupić większą spacerówkę. Myślę o takim SPACERÓWKA XLANDER 2012 KUPIONY 25.02.12 GWARANCJA 24 MIESIĄCE!! Plus fotelik Maxi Cosi Olsztyn • Tablica.pl zastanawiałam się jeszcze nad quinni ale w testach oględzinowych wygrał xlander:-)
 
Ojjjj nad wózkiem to i ja się cały czas zastanawiam, ale chyba najbardziej skłaniam się ku X-lander Move najlepiej gdyby był w kolorze czerwonym, ale niestety takiego nie ma :dry:
Nie wiem dziewczyny czy wiecie, ale w Biedronce pojawiły się bodziaki dla maluszków, ale niestety rozmiary tylko od 68 do 86. W komplecie są 3 sztuki i taki komplecik kosztuje 19,99. Są różne wzory i kolory. Oczywiście nie wytrzymałam i poprosiłam m. aby kupił w drodze do pracy :-D Kupił dwa kompleciki z czego niestety jeden przez pomyłkę wziął w roamiarze 86 :dry:, ale może dziś uda mu się wymienić na mniejszy rozmiar :tak:
A to niebieski komplecik w rozmiarze 68 ;-)
9.jpg14.jpg11.jpg12.jpg13.jpg10.jpg

A jak m. wróci z wymienionymi bodziakami to jutro też wkleję zdjecia ;-) Podoba mi się strasznie jeszcze zielony komplecik z dinozaurami, ale niestety go nie było :-( mam nadzieję, że uda mi się go upolować ...
 
Ostatnia edycja:
emotion - pomysł z pampersami uważam za doskonały :-) , sama nie wpadłam, ale tak zrobię
sandy - super, że zwróciłaś uwagę na datę ważności, bo ja wżyciu przy Majce na to nie zerknęłam :-(

eliana - bodziaki fajne i chyba przejadę się do Biedronki zobaczyć jak u mnie, bo wprawdzie mam sporo już, ale głównie z długim rękawem
 
Ja z pampersami się raczej wstrzymam bo nakupie przykładowo jakiejś firmy a później okaże się że dzidzi jest uczulona na nie i klops :sorry:
 
musa wiesz mnie ten wózek tez bardzo się podoba ale jak dla mnie ma jedną wadę brak podnóżka pod nogi przy stelażu i np moja wiki jeździła do 3 lat w wózku i nie wyobrażam sobie żeby jej nogi się telepotały miedzy kołami ...... wiem że niby jest rozwiązanie kupić potem spacerówkę ale ja np nie chce nie potrzebnie dwa razy wydawać kasy...... ale czytałam duzo o tym wózku i sobie chwalą w ogóle podobno właśnie tako sa fajne no i cena też nie przeraża.....

emotion
super butki
eliana śliczne bodziaki
 
Ostatnia edycja:
Ja z pampersami się raczej wstrzymam bo nakupie przykładowo jakiejś firmy a później okaże się że dzidzi jest uczulona na nie i klops :sorry:

Myślę podobnie, też boję się uczulenia albo, że coś nie będzie mi odpowiadało. Wolę odłożyć pieniądze i kupować dopiero jak sprawdzę ;-) A datę ważności sprawdzam zawsze, na każdym produkcie.

Eliana, świetne te bodziaki, a dinozaury najfajniejsze!
Emotion_sickness buciki pierwsza klasa.
Jeśli chodzi o wózek żaden 2w1 czy 3w1 nie spełnia moich oczekiwań. Zdecydowałam się na używaną gondolę ROANA Marity, sprawdza się świetnie na naszych dziurach i w roli kołyski. Przetestowałam na chrześnicy:-)
Spacerówkę kupię nową i wiem, że wybór będzie trudny, bo mam duże wymagania. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć, jest jeszcze troszkę czasu na to;-)
 
Ostatnia edycja:
emotion, super buciki, my mamy sporo takich małych, niezniszczonych po Olku.

Eliana, ale śliczne te bodziaczki, też bym pojechała i kupiła ale nie znam płci więc wolę wstrzymać się, a szkoda. A zielone w dinozaury to mojemu Olusiowi by się spodobały, on uwielbia zielony i dinozaury więc podobałaby mu się Dzidzia w takim ubranku :-)
 
o , o uczuleniu na pampki nie pomyślałam :-(, jednak mózg nie funkcjonuje mi zbyt sprawnie, dobrze że jesteście Wy :-)
 
reklama
no moja Wiki do 1,5 roku nie mogła nie żadnych innych używać jak pampersów dopiero potem przeszłysmy na dade z biedronki i naprawdę super pieluchy ....
 
Do góry