reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
arthatee - widzę, że oglądałyśmy te same kompleciki :-) , a co do rozmiarów, to ja kupuję 56 i 62 - rzeczy cieplutkie (najwięcej welurków, polarki, gruba bawełna i frotki) i to będzie do ok.3 m-ca, potem rozmiar 68 - 3-6 miesiąc, a więc też u nas zima, dopiero z rozmiarem 74 - myślę o lżejszych rzeczach (6-9 m-cy) , bo to będzie wiosna. W ciąży z Majką nakupiłam jak wściekła ubranek w rożnych rozmiarach nie patrząc na pory roku, tylko na urodę i potem patrzyłam z żalem, jak w czasie upałów gniją w szufladzie cieplutkie pajacyki lub śpiochy, których Majka nigdy nie ubrała. Teraz już kupiłam prawie całą wyprawkę jeśli chodzi o ciuszki do rozmiaru 68, ale bardzo zwracałam uwagę własnie na to, czy będę miała jak to ubrać Michasiowi i aby każde śpiochy miały rozpięcie w kroku (bo wcześniej różnie z ty bywało). Teraz choćby ciuszek był najpiękniejszy, jak nie ma rozpięcia - nie biorę (a są firmy, które uparcie nie mają :-( ) i nie kupuję też nic do rozmiaru 68 , co ma zapięcie na pleckach, żeby nie gniotło Misia :-)
 
no ośmiornica kupiona taka jak niżej, moja się właśnie pierze;)

f-lamaze-zawieszka-osmiornica.jpg

na ośmiornicy niestety się nie skończyło, zrobię potem fotki to wkleję. Ja kupuję rozmiary 0-3 msc
 
ja dzis tez zaszałam i kupiłam kombinezon wiosenny welurkowy na szmatach i jeszcze kilka innych rzeczy dla satrszego a za wszystko zaplacialam zaledwie 9 zl.
ł
I jesze widziałam u nas w szmateksie sliczny wózek-spaserke za 100 zl i widac że nówka bo koła miał wogole nie starte żałuej że go nie wizełam.
 
Widzę ze szał zakupowy zapanował, płec powoli znana wiec mamuśki szaleją.

Emotion tez mam kilka tych ciuszków które pokazywałaś, Penneys ma świetne wyprzedaże;-) i nie tylko tam.Ja tez patrze na wyprzedaże po co przepłacać.Co do bodziaków to tez polecam Ci tutaj kupowac bo taniej wychodzi niz w PL ja zawsze mojej siostrze zaworzę bo normalnie w PL to od 10zł za sztukę chcą.
 
Dziewczyny super ciuszki i zabawki dla maluszków :tak: Ja dzielnie się trzymałam tak jak sobie założyłam do momentu poznania płci, a że dziś dowiedzieliśmy się, że czekamy na synka z tej wielkiej radości kupiłam w PEPCO dwa bodziaki dla chłopczyka :tak:



 

Załączniki

  • 7.jpg
    7.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 27
  • 8.jpg
    8.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ja własnie myślę nad lista wyprawową i mam pytanie do doświadczonych mam:) Jakiego proszku/płynu używałyście do prania ubranek.
 
ale boskie ubranka :)
Gucia- ja używalam Loveli, później zaczęłam stopniowo wprowadzać proszki Sensitive a jak młoda skończyła rok to prałam w normalnych proszkach ;-) Ale moje dziecię nie miało specjalnie wrażliwej skórki ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
malinova super ośmiorniczka
Eliana śliczne bodziaki :tak:
A ja mam upatrzoną pościel, jak poznam płeć to chcę zamówić. Tylko nie wiem czy bardziej będzie się opłacało taki duży zestaw czy elementy osobno, bo nie chce np baldachimu. No ale to muszę przeliczyć.
Dla chłopca turkusowe lub zielone paseczki a dla dziewczynki fioletowe
*BABY-RAJ*13-el pościel 135x100 PROMOCJA!!+Gratis (2324528864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry