reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Rzeczywiście ładna ta amarantowa. No i fajny zestaw bo bez tego baldachimu, a dla mnie to tylko zbieranie kurzu.
 
Ostatnia edycja:
malinowa - cudna osmiorniczka i ubranka, a kombinezonik misiowy jest rozczulający wręcz

eliana-piękne ciuszki , gratuluję synka :-)

gucia - ja prałam ciuszki Majki w Loveli dość długo, a potem w sensitivach
 
pościel i ubranka przecudne.

ja pralam na poczatku w Loveli ale krotko, potem juz normalnie nasze ciuchy i malucha razem w sensitive
 
reklama
Emotion tez mam kilka tych ciuszków które pokazywałaś, Penneys ma świetne wyprzedaże;-) i nie tylko tam.Ja tez patrze na wyprzedaże po co przepłacać.Co do bodziaków to tez polecam Ci tutaj kupowac bo taniej wychodzi niz w PL ja zawsze mojej siostrze zaworzę bo normalnie w PL to od 10zł za sztukę chcą.
Heh, wlasnie tak do wniosku doszlam ze lepiej na wyprzedazy kupic, bo wiecej mozna :p
Body kupie napewno tutaj - mi sie podobaja jakos bardziej w dunnes-storsie, ale zobacze jeszcze :)

A powiedz mi jakiego proszku ty uzywalas? Bo widze ze juz masz doswiadczenie :)
 
Do góry