reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

emotion ale zaszalałaś:-) śliczne ubranka!
Ja czekam do 26 maja na 4d, mam nadzieję że pokaże nam się Maluch i zaczynam kupować wszystko! Nie mogę się doczekać.
 
reklama
dziewczyny ale śliczne ubranka

emotion no zaszalałaś na całego


ja z zakupami czekam aż pozna płeć już się nie mogę doczekać
póki co kupiłam jedynie takie skarpetunie:-D

IMG_0021.jpg
 
dziewczyny ale śliczne ubranka

emotion no zaszalałaś na całego


ja z zakupami czekam aż pozna płeć już się nie mogę doczekać
póki co kupiłam jedynie takie skarpetunie:-D

Zobacz załącznik 462947

Ale masz śliczne te skarpetunie :-)

Emotion poczekaj ja cię przebiję jak tylko poznam płeć hahaha :-D

Póki co kupiłam w realu za 5 złotych 3 body tzn sztuka za 5 nie mogłam się oprzeć mieli wyprzedaż :-DZobacz załącznik 462950Zobacz załącznik 462951Zobacz załącznik 462952
 
znalazłam łóżeczko z szuflada jak chciałam bo mam niezbyt dużo wolnej przestrzeni w domku a do takiej szuflady zawsze pieluchy czy jakieś inne rzeczy się włoży hit LOZECZKO tymon MATERAC + PRZEWIJAK + GRATISY ! (2301803565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., jest tez opcja z bujakami - chyba lepsza bo maluchy chyba uwielbiają być bujane ale zastanawiam się jak to się będzie kołysać zz szufladą u dołu
Klupś ŁÓŻECZKO RADEK szuflada kołyska teak (2324795603) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
bellka muszę jeszcze takie body kupić :-)

i na pewno też zakupie coś z tych lub tych
Body 80 Nowa Kolekcja Lato 2012 z SUPER NAPISAMI (2321946888) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i
Body r.86 Z NAPISAMI KRÓTKI RĘKAW EWA KLUCZE (2309536346) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ptyska super bodziaki
musa fajne są te łóżeczka

a i mam pytanie czy ktoś może miał takie łóżeczko???? jak się sprawowało bo chce kupić właśnie coś takiego z komodą
http://allegro.pl/zestaw-mis-lozeczko-szufl-komoda-materac-sensillo-i2312686908.html
 
Ostatnia edycja:
Ależ jestem wściekła, zakład pracy nie puścił przelewu z kaską i nie poszaleje... :(

ptyśka świetne !

Nikolaa w takim rozmiarze kupujesz jak wkleiłaś linki?
 
reklama
Do góry