reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ostatnia edycja:
reklama
Emotion_sickness - "kilka rzeczy"? chyba przegoniłaś wszystkie dziewczyny, które już od kilku miesięcy coś kupują:-D

a ja twardo czekam:-)
 
Emotion, ale cuuuudowne ubranka, sukienusie, bluzeczki super :-)

Ja w środę ruszam na zakupy, muszę znaleźć sobie shorty i Olusiowi chcę kupić trochę letnich rzeczy i nie wiem czy dam radę nic nie kupić Dzidzi, a do usg jeszcze 2tyg.
 
Mallinowa a kiedy poznasz plec?
Nie przejmuj sie nawet jak teraz nie da rady dziewczecych ciuszkow kupowac, nastepnym razem sie trafi ;)

murand a ty kiedy zaczniesz kupowac:) ?

Jeszcze 2 rzeczy dokupilam przed chwilka [tesco :D]
te ''rekawiczki niedrapki'' [czy jak to sie nazywa - 1 para rozowa, 1 biala, 2 w gwiazdki - tylko slabo widac]:
Zobacz załącznik 462863
i koszulka :Zobacz załącznik 462864
 
reklama
Mallinowa a kiedy poznasz plec?
Nie przejmuj sie nawet jak teraz nie da rady dziewczecych ciuszkow kupowac, nastepnym razem sie trafi ;)

Jeśli Dziecię będzie łaskawe to 23 maja :-) Nie ukrywam, że bardzo bym chciała:tak:.
p.s. Szaleństwo zakupowe Cię dopadło? ;) Ja mam już od jakiegoś czasu, kupuję unisex w ciucholandach. Ile tam można znaleźć "skarbów" w mini rozmiarach!
 
Do góry