reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

ja to praktycznie nic nie muszę kupować, no może jakiś ręcznik i kosmetyki, pampki itp, a najchętniej kupiłabym jakiś nowy wózek bo teraz są takie fajne (taka ciążowa zachcianka chyba), ale mam po Filipku, który bardzo dobrze się sprawował:-). Wiem jedno ja miałam sporo ubranek dla maluszka, bo ciągle się obsikiwał i nie rozumiałam kiedy mówili że wystarczy po 5 szt body, pajacyków itp. Ja kupowałam ubrania tutaj na 0-3 miesiąca i faktycznie tak wystarczały. A kupować zaczęłam od czerwca, lipca - termin miałam na wrzesień.
 
reklama
the white one ja tez polecam wkładki laktacyjne Johnsona.

Co do pieluch to ja uzywalam przewaznie Pampersa, Huggisy mi nie podeszly ale duzo moich znajomych uzywa wlasnie biedronkowych Dada.
Oliwki praktycznie wogóle nie używaliśmy przy synku tylko mleczka do ciała Nivea, szybciej sie wchłaniało i delikatniejsza skórka po nim była.

Celka u nas tez ubranek sporo szło bo Adi dużo ulewał i czasem trzeba było 3 razy dziennie przebierać, a śliniaczki to juz wogóle z 5 na dzień (popieram ze te wiazane są nie praktyczne lepsze rzepy, zatrzaski)
 
ja też miałam więcej ubranek, bo Majka ulewała okrutnie i teraz też juz kupiłam sporo, nie mam doświadczenia z chłopcami, ale podobno jakoś bardziej przesikuję się i trzeba wymieniać ciuszki
 
Sonkaa nie wiem czy to przesikiwanie u chlopców to prawda bo u nas moze z 2 razy sie zdarzyło, ale moze akurat miałam szczęscie:-)
 
moj młody w dadach sie przesikiwał, a jak zmieniłam na pampersy sleepy takie pomaranczowe to juz nie, wiec to róznie jest.

A ciuszkow miałam sporo bo mu sie ulewalo. teraz bede musiałam cos dokupic bo troche sprzedałam. napeweno kombinezon, tylko zastanawiam sie jaki bo widziałam ze duzo ludzi kupiuje takie welurkowe ale jakos zastanawiaja mnie czy one ciepłe są.
 
Arwen ja polarkowy mam na jesień,a taki cieplejszy kombinezon kupiłam na zimę.
Sonkaa mi młody przesikiwał się jak siusiak mu źle się ułożył w pieluszce.
Wczoraj kupiłam leżaczek-bujaczek Fisher Price za całe 25zł :-)



Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
Aguga to Ci sie trafiło, za taka cene to wyprawke można kompletować.

Ja upolowałam na przecenie sukienke i sweterek dla córusi ale fotke wstawie jutro bo teraz o ciemku to kiepsko pewnie wyjdzie.
 
Do góry