reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Dziewczyny a co myślicie o tej poduszce dal mam do spania i jaka najlepiej wybrać?

ja właśnie od niespełna tygodnia mam taka poduszkę i generalnie rzecz ujmując jestem zadowolona
Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl
fajnie się na niej śpi i myślę że przy karmieniu i po porodzie też się sprawdzi, moja dwie siostry miały takie mniejsze rogale do karmienia i bardzo sobie chwaliły

Mam dokładnie taką samą jak marand. Długo się zastanawiałam, czy to na pewno nie będzie zbędny wydatek (zwłaszcza, że na allegro jes spory wybór trochę innych, nieco tańszych wersji), ale jestem nią absolutnie zachwycona! W nocy łóżku nie jest mi na razie niezbędna (podejrzewam, że jak mi jeszcze trochę brzuch urośnie, to już będzie), ale drzemki na kanapie czy dłuższe przebywanie w pozycji półleżącej - rewelacja. Jak któraś z Was się zastanawia, to szczerze mogę polecić.
 
reklama
Hmm.. ciekawa alternatywa, zwłaszcza dla tych które nie mogą się ułożyć, zaczynam się nad taką zastanawiać :tak:
 
Lori81 śliczne ubranka. Aż mi trochę szkoda, że tym razem to nie dziewczynka ;-)nie no żartuję... mam już księżniczkę do strojenia w sukieneczki :-). Ale ubranka w moim stylu i bardzo mi się podobają.


Ja też jeszcze nic nie kupowałam dla synka. Chciałam coś ładnego nowego w końcu kupić, ale ceny mnie poraziły w tesco. Body dla noworodka za 25-35zł za sztukę :szok: Chyba skoczę do jakiegoś komisu albo do ciuchlandu.

Dziś jadę na zakupy dla siebie. Sukienka na wesele i szorty. Pochwalę się wieczorem jak mi się uda coś upolować.
 
lori sliczne ciuszki, myślałam że tym razem bedzie odmiana. Ale co tam przynajmniej nie musze kupowac dużo ciuszków.
A i przy chłopcu mam wprawe.

dostałam fajne leginsy ciążowe to juz jeden zakup mi odpada.

Patrzyłyście za jakąs posciela bo ja tą co miałam sprzedałam, wiec bede musiała coś kupić. I zastanawiam sie nad rożekim
 
Widzę, że niektóre z was nic nie kupiły jeszcze dla dzieciaczka. No fakt jeszcze mamy czas.

Ale tak sobie myślę, że do 30 tygodnia warto mieć choć kilka ubranek. Różnie może się zdarzyć, a znam przypadek kiedy dziewczyna nic nie kupowała, a leży teraz bodajże w 33 tygodniu w szpitalu i nic nie ma, kompletnie nic. Teraz jej przyjaciółki szykują jej wyprawkę. A napewno sama chciałaby coś maluchowi kupić. Niestety w szpitalu zostanie już do porodu. Mąż napewno też coś kupi, jednak nie ma to jak wybieranie ubranek i wyobrażanie sobie w nich maluszka.
 
The white one o ile sie nie myle ktoras z dziewczyn proponowala kupienie za granica ciuszkow: tak na zamowienie: ale to jakis czas temu bylo :/ i nie pamietam juz dokladnie.

pesc co racja to racja.
Ja swoje zaczne na pewno kupowac po powrocie z polski - w polowoe czerwca : to bedzie 22-23 tydz. Choc w polsce tez juz zaczne pewnie :)
 
ja jeszcze nie mam nic kupionego. Moze po usg jak sie dowiem o plec to zacznę

co do poscieli to ja bym proponowala kupic najpierw kolderke bo sa rozne rozmiary. Ja mam w domu duzy roznych komleptow posiceli bo dostalam w spadku po dzieciach siostry i do tej koldry co mam to nie wszystkie pasuje bo sa za duze.

a rozek potrzebny, ja kupie
 
Hej, ja wreszcie kupiłam pierwsze rzeczy dla maluszka :) (wszystko 33zł w komisie) Oto one:
DSCN9845.jpgDSCN9849.jpg

Kupiłam również córci dwie sukienki i dodatki na dwudniowe wesele: (sukienka z bolerkiem 40zł w komisie, a resztę babcia sponsorowała)
DSCN9842.jpg DSCN9843.jpg DSCN9844.jpg

No i dla mnie niestety nie znalazłam jeszcze kreacji, ale za to kupiłam szorty w H&M i uwielbiam je. (Są czarne ale na zdjęciu wyglądają jak brązowe) Bodajże 89zł.
DSCN9850.jpg

To tak na początek. A wy macie jakieś nowe rzeczy? Wrzucajcie fotki, chętnie pooglądam wasze rzeczy.
 
reklama
the_white_one śliczne ciuszki! A i dla Ciebie spodenki też super, sama chciałam je kupić, no ale niestety za duże na mnie :confused2: Upatrzyłam sobie fajne spodnie w H&m 3/4 jakby lniane, ale w całym mieście nie mogę dostać rozmiaru :wściekła/y: Więc narazie muszą mi legginsy wystarczyć, ewentualnie spodnie dresowe :sorry: No i na chłodniejsze dni mam dwie pary długich spodni.
 
Do góry