reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
ja uzbierałam troche ubranek..ale jakoś drażni mnie kupowanie uniseksów :no: tak bym chciała już wiedzieć czy ma byc niebieskie czy różowe! :-p
 
załamałam się próbą zakupu letnich spodni ( we wszystkie z tamtego roku brzuchol już nie wchodzi) obeszłam wszystkie stoiska z ubiorami dla ciężarnych i nic, nic poza kilkoma parami sprzed kilku sezonów, TO DYSKRYMINACJA KOBIET CIĘŻARNYCH:szok: najbardziej zawiódł mnie h&m...przeszukałam wiec allegro JEANSY RURKI CIĄŻOWE granat,biały TU ROZ 36(S) (2296431789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., SPODNIE CIĄŻOWE JEANS RURKI S HIT model 102 (2291741448) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ceny sa spoko, obawiam się tylko czy nie będą zbyt prześwitujące i nie będę miała całego zadka na wierzchu:-D nie lubię tak bez mierzenia, ale cóż wyboru chyba nie mam muszę ryzykować:-)
znalazłam też krótkie w dobrej cenieSPODENKI JEANSOWE CIĄŻOWE granat,biały ROZ 36(S) (2308360511) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Musa fajne te spodnie wyszukałaś, ja osobiście nie chce inwestować za wiele w odzież ciążowa, więc kupiłam używane na allegro od dziewczyny 4 pary spodni (3 pary jeansow długich i jedne białe też długie ale ze sciągaczem aby skrócicje do kolan albo 3/4) wszystkie w bdb stanie i na dodatek firmowe 2 pary z Zary i 2 z HM. Udało mi się wygrać aukcje za 45 zl, więc polecam przeszukanie też aukcji z uzywanymi ciazowkami. Bo tak naprawde posłużą przez około 4 miesiące - przynajmniej u mnie bo na chwile obecną są jeszcze za duże na brzuch wiec muszę poczekac az podrosne;)
 
to widzę, że tylko ja przyszła wyrodna matka jeszcze nic nie kupuję :-p

ja tez nic nie kupuję.. wózek głęboki, spacerówkę,fotelik, łóżeczko, przewijak, laktator, łóżeczko turystyczne- wszystko to mam. kilka worków ubranek od koleżanki:nie wiem co w środku, nie zajrzałam jeszcze. przyjdzie czas na to, spokojnie..

oluska tak jak ty uważam że na parę miesięcy nie ma co zbyt wielu rzeczy nowych ciążowych kupowac a w miarę możliwości szukać używanych na allegro.
 
Ja na razie nie mam kompletnie nic. Bo właściwie w rodzinie to tylko czekali aż któraś w ciąże zajdzie, bo małych dzieciaczków brak :) Na pewno będę miała troszkę rzeczy od siostry mojego mężczyzny :-D
Na razie niecierpliwie czekam na poznanie płci :)
 
Sonkaa ja uzywałam raczej Pampersów, ale jak kiedys nie miałam to założyłam Huggiesy i tez było ok, mlody sie nie przesikiwał.

A to moje ostatnie zakupy
DSC00700.jpgDSC00701.jpg
 
reklama
lori - mała księżniczka będzie zachwycona,
ja też używałam tylko pampersów, więc nie mam skali porównawczej

Jesli chodzi o mije ciuchy, tpo kupiłam na allegro 2 pary cienkich jeansów długich, jedne 3/4 - używane z bon prixu i mam zamiar juz więcej nie kupować, zwłaszcza, że mam cieniutkie winnery krótkie i 3/4 przewiewne i elastyczne, powinny wystarczyć na lato.
Kupiłam tez 3 tuniki używane z krótkim rekawem i dwie z długim, mam ponczo na chłodne dni i tyle


Dla Michasia juz mam sporo, zostały kosmetyki i pieluszki (parę z tetry i flaneli) , takie tam drobiazgi.
Kombinezony kupiłam na jesień welurowy (ocieplany) i polarkowy (w razie ciepła), a na zimę (rozmiar 62) już ciepłego misia. Zimowego Wójcika dostałam od szwagierki (rozmiar 68), więc temat konbinezonów mam zamkniety

Jeszcze będę robić zakupy dla siebie - jakas turbokoszula do szpitala, jednorazowe majtki i te wszystkie opatrunkowe sprawy :-(



aguga - rewelacyjny leżaczek, a cena... porażająca :-)
 
Do góry