reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ja w pierwszej ciąży kupowałam wszystko od samego początku, głównie zaczęłam od ubranek. Z czasem łóżeczko, przewijak itp. Wózek kupiliśmy po porodzie, ale teraz na pewno kupimy wcześniej. Ubranka też kupowałam na wyrost, ale i dokupowałam potem. Kosmetyki, smoczki, butelki kupiliśmy jakoś pod koniec ciąży. To w sumie wyszło tak jak dziewczyny pisały, że stopniowo wszystko się brało. A też kompletowałam wszystko od zera. Teraz łatwiej bo mnóstwo rzeczy nam zostało. Ale dokupię dla własnej satysfakcji, no i żeby Maluch miał coś swojego, zresztą potem te większe ubranka, to niestety niektóre z plamami to będą do karmienia. Ale te najmniejsze to ciągle jak nowe.
 
reklama
Hej, tak sobie myślę o różnych rzeczach które trzeba kupić i np. mogę wam śmiało polecić wkładki laktacyjne Johnson&Johnson... dla mnie jedne jedyne najlepsze.

Ostatnio odkryłam również pieluszki z Rossmanna są super. Bardzo tanie, a jakościowo dla mnie jak Pampersy (ale nie mają zapachu jak Pampersy co mnie cieszy bo dla mnie jest za mocny). Na początek lepiej kupić może jakieś Pampersy czy np. Huggies z bawełną my mieliśmy na początek. Te najmniej uczulają. A potem jak się okaże, że maluch toleruje inne pieluszki to te bardzo polecam. Fajne są też Bella Happy zamawiałam z ich strony internetowej 8 paczek mi przyszło i też wychodziły bardzo tanio.

Aha i mam też chustę tkaną Lenny Lamb (kolor pistacjowe lato) i uważam że jest bardzo dobra. A cenowo też spoko bo produkowana w PL.

Jak mi się coś przypomni to napiszę jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
Mój synuś mógł nosić tylko pieluszki firmy pampers inne go uczulały więc teraz też zakupię te ,ale szwagierka przy bliźniakach używała pieluch z miedronki Dada i są bardzo podobne do tych oryginalnych ,a dużo tańsze
 
Zgadzam się co do pieluszek Dady, też byłam zadowolona. Chusteczki też mają dobre.

Jeszcze mi się przypomniały śliniaczki... wiem że jeszcze czas do tego, ale już uczulam, że wiązane są bardzo niepraktyczne. Tylko rzepy, zatrzask lub inne tego typu.

Oliwki używałam z Johnsona i ta różowa zwykła i z Kindii to bardzo dobre, lecz fioletowa ta Nutri Calm Johnsona czy jakoś tak to skóra po niej wysuszona więc nie polecam.

Termometr do kąpieli, rzecz zbędna jak dla mnie.
 
Ostatnia edycja:
Nas kosmetyki z Johnsona uczulały więc nie wszyscy je mogą.Kupiliśmy z nivea i były dobre .
Śliniaczki na rzepy faktycznie praktyczniejsze
 
Ostatnia edycja:
ja miałam taki śliniaczek z gumowym obciążnikiem, był świetny, nie dość, że spory i całe ubranko chronił, to bez względu na wygibasy Majki, pozostawał na miejscu

na początek na pewno kupie pampersy, a potem sprawdzę własnie DADA, bo znajomi chwalili, że spoko, a tanie

kosmetyki kupię z jednej serii w najmniejszych opakowaniach, jakby uczuliły, to mniejsza strata
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny - mam do sprzedania 2 książki. CIĄŻA DLA BYSTRZAKÓW ( miękka okładka - kupiona za 34zł) i W OCZEKIWANIU NA DZIECKO ( twarda - kupiona za 60zł ). Wyglądają jak nowe - używane tylko przeze mnie. W komplecie sprzedam za 75zł.Jakbyście miały kogoś chętnego to dajcie znać :)


2qar4oo.jpg



Ci��a dla bystrzak�w Joanne Stone, Keith Eddleman, Mary Duenwald Onepress
W oczekiwaniu na dziecko. Poradnik dla przyszłych matek i ojców - Murkoff Heidi, Hathaway Sandee za | empik.com
 
reklama
Do góry