reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Pierwszą wizytę mam 3.03 wg OM będzie to 6+6 a według testów OW 6t. Dzisiaj czekam na betę robiłam 2 dni temu. W zeszłym tygodniu był ładny przyrost i sprawdzam w tym.
W poprzedniej ciąży jesienią właśnie beta była pierwszym sygnałem, że ciąża nie rozwija się dobrze. Najpierw mówiłam, że nie będę sprawdzać bo nie chce się stresować ale życie i moja ciekawość zweryfikowało że poszłam sprawdzić 😅
 
Dziewczyny, jakie są wasze brzuszki? Miękkie, twarde? Z pewnością każda z Was dotyka i sprawdza 🙈 u mnie rozciągnie totalnie przeszło, został tylko ból piersi i już sobie wymyślam bóg wie co 😂 Kurde, staraliśmy sie z mężem 6 lat! Po czym zakwalifikowaliśmy sie do IVF, za miesiąc mieliśmy startować z procedurą i ni z gruchy ni z pietruchy 2 kreski zamiast @, byłam przekonana, ze jak sie kiedyś uda będę najszczęśliwsza na świecie, fakt jestem ale nie spodziewałam sie ze to Kuźwa takie stresujące 😮😮😮

Dziewczyny, jakie są wasze brzuszki? Miękkie, twarde? Z pewnością każda z Was dotyka i sprawdza 🙈 u mnie rozciągnie totalnie przeszło, został tylko ból piersi i już sobie wymyślam bóg wie co 😂 Kurde, staraliśmy sie z mężem 6 lat! Po czym zakwalifikowaliśmy sie do IVF, za miesiąc mieliśmy startować z procedurą i ni z gruchy ni z pietruchy 2 kreski zamiast @, byłam przekonana, ze jak sie kiedyś uda będę najszczęśliwsza na świecie, fakt jestem ale nie spodziewałam sie ze to Kuźwa takie stresujące 😮😮😮
Mi ten stres przez całą ciążę poprzednia nie zniknąl 😃
 
Cześć dziewczyny,
Nieśmiało się witam 😊 trochę Was czytałam ale szczerze przejść przez wszystko zajęłoby wieczność 😅
3 pozytywne testy ciążowe (gruba krecha jeszcze przed spodziewaną miesiączką). Wg OM 4+4 , termin na 29 października. Beta 20.02 : 309, a 22.02 : 701 więc przyrost piękny 😍
Wczoraj byłam u gina zmartwiona niskim progesteronem (20.02 17 ng/ml, 22.02 spadek do 14,2 ng/ml). Póki co mam nic nie robić. Trochę się stresuje dość niskim poziomem, ale lekarz stwierdził że jak objawów żadnych nie ma to nie ma sensu nic wprowadzać. Jak u Was wyglądał prog? Badałyście?
Od razu zrobiła już USG - pęcherzyk widoczny 🥰
 
Cześć dziewczyny,
Nieśmiało się witam 😊 trochę Was czytałam ale szczerze przejść przez wszystko zajęłoby wieczność 😅
3 pozytywne testy ciążowe (gruba krecha jeszcze przed spodziewaną miesiączką). Wg OM 4+4 , termin na 29 października. Beta 20.02 : 309, a 22.02 : 701 więc przyrost piękny 😍
Wczoraj byłam u gina zmartwiona niskim progesteronem (20.02 17 ng/ml, 22.02 spadek do 14,2 ng/ml). Póki co mam nic nie robić. Trochę się stresuje dość niskim poziomem, ale lekarz stwierdził że jak objawów żadnych nie ma to nie ma sensu nic wprowadzać. Jak u Was wyglądał prog? Badałyście?
Od razu zrobiła już USG - pęcherzyk widoczny 🥰
cześć ☺️ gratulacje ❤️
Jeśli chodzi o proga to może koleżanki się wypowiedzą bo ja od wartości :17 biore 3*dziennie .. z tym ze ja w ostatniej ciąży która straciłam plamilam i teraz lekarz powiedział ze mam brać póki co po 3 wiec biore ☺️
 
Cześć dziewczyny,
Nieśmiało się witam 😊 trochę Was czytałam ale szczerze przejść przez wszystko zajęłoby wieczność 😅
3 pozytywne testy ciążowe (gruba krecha jeszcze przed spodziewaną miesiączką). Wg OM 4+4 , termin na 29 października. Beta 20.02 : 309, a 22.02 : 701 więc przyrost piękny 😍
Wczoraj byłam u gina zmartwiona niskim progesteronem (20.02 17 ng/ml, 22.02 spadek do 14,2 ng/ml). Póki co mam nic nie robić. Trochę się stresuje dość niskim poziomem, ale lekarz stwierdził że jak objawów żadnych nie ma to nie ma sensu nic wprowadzać. Jak u Was wyglądał prog? Badałyście?
Od razu zrobiła już USG - pęcherzyk widoczny 🥰
hej, co do progesteronu to ja od pierwszego wyniku czyli 17,30 na konsultacji online miałam zalecony Duphaston 3x1. Potem powtórzyłam badanie i wynik wynosił 13,7. Dostałam informacje od lekarza, że gdyby pojawiło się plamienie mam zacząć przyjmować 4x1. W szpitalu kazali mi jednorazowo wziąć 4 tabletki, a później po 3x1 dziennie. Nie miałam już badanego progesteronu i przy wyjściu ze szpitala zlecono mi zmniejszenie dawki do 2x1. Od lekarza usłyszałam, że ciężko powiedzieć czy Duphaston wpłynął na dobry rozwój dziecka, a może być tez tak, że poprostu wpłynął na psychikę, że mam jakieś leki, które maja pomoc. Narazie mam ostatnie opakowanie i w sumie zapomniałam zapytać na poprzedniej wizycie lekarza prowadzącego czy mam go dalej suplementować.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Nieśmiało się witam 😊 trochę Was czytałam ale szczerze przejść przez wszystko zajęłoby wieczność 😅
3 pozytywne testy ciążowe (gruba krecha jeszcze przed spodziewaną miesiączką). Wg OM 4+4 , termin na 29 października. Beta 20.02 : 309, a 22.02 : 701 więc przyrost piękny 😍
Wczoraj byłam u gina zmartwiona niskim progesteronem (20.02 17 ng/ml, 22.02 spadek do 14,2 ng/ml). Póki co mam nic nie robić. Trochę się stresuje dość niskim poziomem, ale lekarz stwierdził że jak objawów żadnych nie ma to nie ma sensu nic wprowadzać. Jak u Was wyglądał prog? Badałyście?
Od razu zrobiła już USG - pęcherzyk widoczny 🥰
Ja dostałam dupka odrazu ale chyba tak dla mnie. Dzisiaj decyzją lekarza odstawiłam 😊
 
Do góry