reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Tak wiem, od rana czytam wszystko na internecie, i już głowa mi paruje.
To moja pierwsza ciąża, długo wyczekana, i po prostu chyba nie myślę trzeźwo.
Lekarz zwiększył mi dawkę luteiny co 8 godzin. Mam nadzieję że te plamienia będą mniejsze, bądź się w ogóle skończą.
Od wczoraj targają mną takie emocje, że mam ochotę tylko płakać.
a kiedy byłaś na USG?
 
reklama
a kiedy byłaś na USG?
Wczoraj. Lekarz podczas USG powiedział że mam bardzo grubą śluzówkę, nic więcej. Od razu dał mi skierowanie na hcg i progesteron.
To była wizyta w klinice, mieliśmy rozpocząć procedurę. Spóźniał mi się okres, lekarz zrobił USG, i to co wyżej pisałam. Od razu kazał robić badania z krwi
 
Tak wiem, od rana czytam wszystko na internecie, i już głowa mi paruje.
To moja pierwsza ciąża, długo wyczekana, i po prostu chyba nie myślę trzeźwo.
Lekarz zwiększył mi dawkę luteiny co 8 godzin. Mam nadzieję że te plamienia będą mniejsze, bądź się w ogóle skończą.
Od wczoraj targają mną takie emocje, że mam ochotę tylko płakać.
Sprobuj sie zrelaksowac. I wylacz internet. :)
 
Wczoraj. Lekarz podczas USG powiedział że mam bardzo grubą śluzówkę, nic więcej. Od razu dał mi skierowanie na hcg i progesteron.
To była wizyta w klinice, mieliśmy rozpocząć procedurę. Spóźniał mi się okres, lekarz zrobił USG, i to co wyżej pisałam. Od razu kazał robić badania z krwi
okej, czyli tak naprawdę to plamienie może być też spowodowane USG. Ja w pierwszej ciąży miałam plamienie praktycznie po każdym USG.
 
Sama się zdziwiłam, że ledwo co włożył mi sondę do środka, to zaraz ja wyjął mówiąc że mam bardzo grubą śluzówkę.
Nie wiem co on dokładnie tam widział.
Dlatego stresuje się, czy nie powinno być już czegoś widać na takim etapie:(
 
A na jakim etapie już coś widać?
Ja przez ostatnie lata myślałam że wiem dużo o ciąży, a tymaczem gdy się udało, to mam wrażenie że mam pustkę w głowie. Że nie wiem nawet podstawowych rzeczy.

Was też pobolewa brzuch tak jak na okres?
 
A na jakim etapie już coś widać?
Ja przez ostatnie lata myślałam że wiem dużo o ciąży, a tymaczem gdy się udało, to mam wrażenie że mam pustkę w głowie. Że nie wiem nawet podstawowych rzeczy.

Was też pobolewa brzuch tak jak na okres?
U kazdej widac inaczej. Nie wszystko jest jak w książkach. I wiele tez zalezy od sprzetu usg. Czasami widać pęcherzyk juz na poczatku 5tyg czasami w polowie 4t . Kazda ma inaczej. Na poczatku pobolewanie jest normalne bo macica sie przygotowuje, rozciąga etc.
 
reklama
A na jakim etapie już coś widać?
Ja przez ostatnie lata myślałam że wiem dużo o ciąży, a tymaczem gdy się udało, to mam wrażenie że mam pustkę w głowie. Że nie wiem nawet podstawowych rzeczy.

Was też pobolewa brzuch tak jak na okres?
Tak to normalny objaw :)
Miałam tak w 1 ciąży, stąd byłam pewna miesiączki. Teraz dopiero lekkie bóle się zaczynają.
Ja jestem w około 4 tygodniu :)
 
Do góry