reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2023

Obyś trafiła na jakiegoś fajnego. Bo niestety, ale mało jest dobrych ginów taka prawda. Większość jest miła i jest okej do momentu póki nic się nie dzieje 🤷‍♀️, jak się pojawią górki, to wtedy nagle rozkładają ręce albo działają na oślep 🙈
dokładnie, ja też dostałam w 8 tygodniu krwotoku poprzednio i lekarz na izbie tak mnie wystraszył że myślałam że zejdę. Skontaktowałam się z moim lekarzem i powiedział konkretnie robimy tak i tak, proszę się trzymać moich ustaleń.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Piszę pierwszy raz, wcześniej tylko przeglądałam forum
Ja dokładnie tydzień temu pojechałam do szpitala z krawieniem ( 5 tydzień). Już dużo wcześniej czułam, że jestem w ciąży, zrobiłam testy, potem beta hcg. Przyrost bety był prawidłowy ( ostatni wynik z 20.01 to 1004 ). Byłam przekonana i załamana, że poroniłam. Okazało się, że obok pęcherzyka ciazowego jest krwiak. W szpitalu byłam dobę. Wychodząc niewiele wiedziałam... jaki to krwiak, gdzie umiejscowiony... jutro mam wizytę u ginekolog, u której już byłam i planowałam iść potwierdzić ciążę. To moja pierwsza ciąża i euforia szybko zamieniła się w strach... jest sporo artykułów naukowych na temat krwiaków ale ile badań tyle różnych teori. Biorę duphaston i cały tydzień wyczekuję na jutrzejszą wizytę
 
Cześć dziewczyny
Piszę pierwszy raz, wcześniej tylko przeglądałam forum
Ja dokładnie tydzień temu pojechałam do szpitala z krawieniem ( 5 tydzień). Już dużo wcześniej czułam, że jestem w ciąży, zrobiłam testy, potem beta hcg. Przyrost bety był prawidłowy ( ostatni wynik z 20.01 to 1004 ). Byłam przekonana i załamana, że poroniłam. Okazało się, że obok pęcherzyka ciazowego jest krwiak. W szpitalu byłam dobę. Wychodząc niewiele wiedziałam... jaki to krwiak, gdzie umiejscowiony... jutro mam wizytę u ginekolog, u której już byłam i planowałam iść potwierdzić ciążę. To moja pierwsza ciąża i euforia szybko zamieniła się w strach... jest sporo artykułów naukowych na temat krwiaków ale ile badań tyle różnych teori. Biorę duphaston i cały tydzień wyczekuję na jutrzejszą wizytę
Trzymam kciuki 🤗 będzie dobrze. Daj znać po wizycie :)
 
Cześć dziewczyny
Piszę pierwszy raz, wcześniej tylko przeglądałam forum
Ja dokładnie tydzień temu pojechałam do szpitala z krawieniem ( 5 tydzień). Już dużo wcześniej czułam, że jestem w ciąży, zrobiłam testy, potem beta hcg. Przyrost bety był prawidłowy ( ostatni wynik z 20.01 to 1004 ). Byłam przekonana i załamana, że poroniłam. Okazało się, że obok pęcherzyka ciazowego jest krwiak. W szpitalu byłam dobę. Wychodząc niewiele wiedziałam... jaki to krwiak, gdzie umiejscowiony... jutro mam wizytę u ginekolog, u której już byłam i planowałam iść potwierdzić ciążę. To moja pierwsza ciąża i euforia szybko zamieniła się w strach... jest sporo artykułów naukowych na temat krwiaków ale ile badań tyle różnych teori. Biorę duphaston i cały tydzień wyczekuję na jutrzejszą wizytę
Kochana dużo odpoczywaj i trzymam kciuki za Ciebie 💚🍀
 
Ja zdecydowałam się iść dziś do lekarza, z względu na poprzednie poronienie cały czas siedziało mi w głowie czy wszystko jest okej czy nie jest cp, zrobiłam dziś betę wynik 6300
Potwierdził ciąże wedle tego co wychodzi w aplikacji 5t 3d, jest piękny pęcherzyk i w środku ciałko żółte :) jedynie pokazał się torbiel ale mam do nich skłonności wiec przepisał mi duphaston 2x dziennie i jeśli byłyby krwawienia to od razu jechać na szpital (tam też przyjmuje) i wizyta zaplanowana za 2 tyg, jestem o wiele bardziej spokojna ze wszystko jest okej :) życzę Wam jutro na wizytach tego samego żeby wszystko było po waszych myślach ❤️❤️
 
reklama
Do góry