reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Uf, dobrze to słyszeć. W zeszłym tygodniu zaczęłam lekko krwawić, na szczęście okazało się w szpitalu że to tylko infekcja i z maluszkiem ok, ale od tamtej pory ciągle myślę o tych połówkowych i stres wchodzi jakoś mocniej przez to wszystko 😅
A potwierdziła się u Was płeć, którą poznałyście wcześniej czy jakieś niespodzianki? :D
 
reklama
Uf, dobrze to słyszeć. W zeszłym tygodniu zaczęłam lekko krwawić, na szczęście okazało się w szpitalu że to tylko infekcja i z maluszkiem ok, ale od tamtej pory ciągle myślę o tych połówkowych i stres wchodzi jakoś mocniej przez to wszystko 😅
A potwierdziła się u Was płeć, którą poznałyście wcześniej czy jakieś niespodzianki? :D
Ojejku całe szczęście ze wszystko dobrze 🩷 ja od 12 tygodnia wiem że będzie dziewczyna . Po badaniach połówkowych też jestem w 20+6 ważyła 348 gramów 🥹🩷 u Ciebie też będzie dobrze napewno 🩷
 
Uf, dobrze to słyszeć. W zeszłym tygodniu zaczęłam lekko krwawić, na szczęście okazało się w szpitalu że to tylko infekcja i z maluszkiem ok, ale od tamtej pory ciągle myślę o tych połówkowych i stres wchodzi jakoś mocniej przez to wszystko 😅
A potwierdziła się u Was płeć, którą poznałyście wcześniej czy jakieś niespodzianki? :D
ja już płeć znam od 17tc ☺️ u mnie będzie to chłopiec ☺️
 
U mnie na USG w 17 tc też lekarz powiedział, że raczej dziewczynka, ostatnio przy tej przykrej sytuacji ze szpitalem też mi potwierdzili, że chyba raczej dziewczynka więc już jestem tak nastawiona, że mam nadzieję nie usłyszeć na połówkowych, że jednak niespodzianka 😂 Dzięki dziewczyny pocieszyłyście mnie trochę, cieszę się, że u wszystkich wszystko dobrze!
 
Uf, dobrze to słyszeć. W zeszłym tygodniu zaczęłam lekko krwawić, na szczęście okazało się w szpitalu że to tylko infekcja i z maluszkiem ok, ale od tamtej pory ciągle myślę o tych połówkowych i stres wchodzi jakoś mocniej przez to wszystko 😅
A potwierdziła się u Was płeć, którą poznałyście wcześniej czy jakieś niespodzianki? :D
U mnie bezzmiennie synuś🍀, się śmieje lekarz, że odpaść już nie odpadnie😅 i nie ma opcji na pomyłkę 😁
 
Cześć Dziewczyny!
Jak zdrówko? Zaczęłyście już badania połówkowe? :) U mnie za tydzień i powoli zaczyna mnie łapać jakiś stres 🙈
Ja mam 19 czerwca. Bałam się strasznie prenatalnych, ciekawe jak będzie teraz...Jeszcze trochę czasu mam, więc pewnie stres przyjdzie. Na razie świętuję swój pierwszy Dzień Matki:)
 
reklama
Do góry