reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Nie no, moje uwagi, zwłaszcza co do zapachu ciuchów czy decyzji z rozmiarem, dotyczą oczywiście zamawiania online ;)
 
Bardzo czekam na wieści o jakości ubrań z H&M. Kiedyś kupowałam, ale nie zawsze mi pasowały pod względem materiału i jakości i ostatecznie przestałam. Ale to było z 4 lata temu, więc mogło się coś zmienić na plus, dlatego poproszę o info :)
Ja ubrania ciazowe przetestowałam juz w poprzedniej ciąży. Uwazam ze są super. Fajnie skrojone, spodnie dobrze leżą, sukienki ladnie podkreślają brzuszek. Ogolnie tez są dobrej jakosci, wiec spokojnie mozna odkupić od kogos na vinted lub sprzedac dalej jak sie juz nie potrzebuje. Tak samo np bluzki do karmienia.
 
Nie no, moje uwagi, zwłaszcza co do zapachu ciuchów czy decyzji z rozmiarem, dotyczą oczywiście zamawiania online ;)
A probowalas moze w Sinsay zamawiac odzież ciążowa? Jak Ty z takich drobnych kruszynek to moze akurat rozmiarowka Ci siądzie.
Ja zazwyczaj w hm brałam S, ewentualnie M, a Sinsay kiedys to tak produkował ze w S ani w M łydki nie wcisnęłam w zadne spodnie :/
 
Dziewczyny, mam taki nietypowy objaw i zastanawiam się, czy to normalne, może któraś z Was też tak ma lub miała?
Dzisiaj od rana okropnie swędzi mnie lewy sutek, czytałam że swędzenie piersi czasem pojawia się w ciąży, ale żeby swędział tylko sutek i do tego tylko jeden? To normalny objaw ciążowy, czy może oznaczać jakieś zapalenie gruczołu sutkowego związany z przygotowywaniem piersi do produkcji pokarmu? Dodam, że jak na razie z piersi nie wydostaje się żaden płyn, jestem obecnie w 18 tygodniu (17 ± 3).
 
Dziewczyny, mam taki nietypowy objaw i zastanawiam się, czy to normalne, może któraś z Was też tak ma lub miała?
Dzisiaj od rana okropnie swędzi mnie lewy sutek, czytałam że swędzenie piersi czasem pojawia się w ciąży, ale żeby swędział tylko sutek i do tego tylko jeden? To normalny objaw ciążowy, czy może oznaczać jakieś zapalenie gruczołu sutkowego związany z przygotowywaniem piersi do produkcji pokarmu? Dodam, że jak na razie z piersi nie wydostaje się żaden płyn, jestem obecnie w 18 tygodniu (17 ± 3).
mnie tez zazwyczaj swędzi tylko jeden sutek i to najczęściej lewy. Nie zauważyłam innych niepokojących objawów ☺️
 
Dziewczyny, mam taki nietypowy objaw i zastanawiam się, czy to normalne, może któraś z Was też tak ma lub miała?
Dzisiaj od rana okropnie swędzi mnie lewy sutek, czytałam że swędzenie piersi czasem pojawia się w ciąży, ale żeby swędział tylko sutek i do tego tylko jeden? To normalny objaw ciążowy, czy może oznaczać jakieś zapalenie gruczołu sutkowego związany z przygotowywaniem piersi do produkcji pokarmu? Dodam, że jak na razie z piersi nie wydostaje się żaden płyn, jestem obecnie w 18 tygodniu (17 ± 3).
Jak nie ma żadnych innych niepokojących objawów to jest to całkiem normalne 😊
 
reklama
Do góry