reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Dziękuję,tam na listopadowych mamusiach sporo dziewczyn dopiero teraz chciało dołączyć,ale koleżanki już miesiąc temu grupę zamknęły😉
W sumie już dziewczyny napisały, ale żeby było jasne: na tej grupie sytuacja jest identyczna jak listopadowej, jest grupa zamknięta z prywatnym wątkiem do której już się nie da dołączyć, ale jest też dostępny właśnie ten publiczny wątek dla każdego (zresztą widzę, że na listopadowej też jest). Wątki otwarte wydają się być trochę martwe, bo do takich zwykłych codziennych pogaduch służy nam prywatna grupa i po prostu czas poświęcony na forum schodzi głównie tam, ale jeśli potrzebujesz spytać o coś konkretnego, poradzić się w temacie badań itd. to tutaj też zawsze ktoś odpisze :)
 
reklama
Hej dziewczyny, gdzie kupujecie jakieś ciuszki ciazowe, np. typu spodnie dżinsowe? Macie jakiś fajny sprawdzony sklep internetowy?
Hej, ja jeszcze nie zaczęłam kompletować wyprawki/ubranek. Jak się rozglądałam to patrzyłam na Zalando, choć tam czasami drogo niektóre rzeczy dla Maluszka wychodza, czekamy jeszcze na potwierdzenie płci żeby zacząć kupować 😀
 
Hej dziewczyny, gdzie kupujecie jakieś ciuszki ciazowe, np. typu spodnie dżinsowe? Macie jakiś fajny sprawdzony sklep internetowy?
Ja dużo kupiłam na Vinted : ) Potem SHEIN i Sinsay. W H&M nic mi się nie podobało, podobnie w wielu innych sieciówkach. Kupiłam też kilka bluzeczek nie ciążowych, dwa rozmiary większe
 
Hej dziewczyny, gdzie kupujecie jakieś ciuszki ciazowe, np. typu spodnie dżinsowe? Macie jakiś fajny sprawdzony sklep internetowy?
Podzielę się wrażeniami niedługo jak mi przyjdzie na dniach spore zamówienie z H&Ma. Od lat tam kupuję, bo mi bardzo leży ich rozmiarówka, ale ciążowe ciuchy sprawdzę po raz pierwszy :)
Myślę że jak potestuję czy wybierać XS czy S (zawsze nosiłam XS-ki które jeszcze i tak czasem bywały na mnie za duże bo jestem bardzo niska, teraz nie wiem bo już jednak aż taka drobna nie jestem patrząc wszerz :D) to będę dalej kupować na Vinted. Na razie z Vinted nie zamawiałam bo jednak brak możliwości zwrotu gdy nie wiem w jakie iść rozmiary nie brzmiał zachęcająco
 
A i kupiłam jedne ciążowe legginsy z Gatty i w sumie w końcu je zostawiłam i noszę, ale zdecydowanie nie polecam - mają dziwaczny szew w kroku, który potem się jakoś dziwnie układa i nie wygląda to za dobrze :D tzw camel toe to mało powiedziane na to co ja w nich na sobie widzę 🫣
 
Podzielę się wrażeniami niedługo jak mi przyjdzie na dniach spore zamówienie z H&Ma. Od lat tam kupuję, bo mi bardzo leży ich rozmiarówka, ale ciążowe ciuchy sprawdzę po raz pierwszy :)
Myślę że jak potestuję czy wybierać XS czy S (zawsze nosiłam XS-ki które jeszcze i tak czasem bywały na mnie za duże bo jestem bardzo niska, teraz nie wiem bo już jednak aż taka drobna nie jestem patrząc wszerz :D) to będę dalej kupować na Vinted. Na razie z Vinted nie zamawiałam bo jednak brak możliwości zwrotu gdy nie wiem w jakie iść rozmiary nie brzmiał zachęcająco
Bardzo czekam na wieści o jakości ubrań z H&M. Kiedyś kupowałam, ale nie zawsze mi pasowały pod względem materiału i jakości i ostatecznie przestałam. Ale to było z 4 lata temu, więc mogło się coś zmienić na plus, dlatego poproszę o info :)
 
reklama
Do góry