reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Hej dziewczyny, i ja dolaczam do grona pazdziernikowych mam,termin na 22.10, 14+3, dziś na badaniach prenatalnych lekarz powiedział że może być to dziewczynka ale żebyśmy się tym narazie nie sugerowali bo to jeszcze wcześnie żeby określić,zobaczymy na połówkowych :)
No i pierwsza ciaza :)
Gratuluję, witaj w październikowym klubie :)
 
reklama
Czesc Dziewczyny,mogę do Was dołączyć? Wprawdzie termin mam na 08.11,ale listopadowe mamy mają już zamknięta grupę:-( ja dopiero wczoraj zorientowałam się o istnieniu tego forum,a znając życie i doświadczenie z poprzedniej ciąży pewnie urodzę wcześniej,może właśnie jeszcze w październiku:-) mam 36 lat,piąta ciąża,jeden poród,potem 3 poronienia,ostatnie w listopadzie 2022 w 12 tygodniu...życzę Wam spokojnych ciąż,i tyle porodów ile ciąż właśnie😀
 
Czesc Dziewczyny,mogę do Was dołączyć? Wprawdzie termin mam na 08.11,ale listopadowe mamy mają już zamknięta grupę:-( ja dopiero wczoraj zorientowałam się o istnieniu tego forum,a znając życie i doświadczenie z poprzedniej ciąży pewnie urodzę wcześniej,może właśnie jeszcze w październiku:-) mam 36 lat,piąta ciąża,jeden poród,potem 3 poronienia,ostatnie w listopadzie 2022 w 12 tygodniu...życzę Wam spokojnych ciąż,i tyle porodów ile ciąż właśnie😀
Hej! My nie partia polityczna, przyjmujemy wszystkich ;) Szczególnie takie około październikowe koleżanki :) Gratuluję ciąży, szczególnie po takich traumatycznych doświadczeniach. Super, że jesteś :)
 
Czesc Dziewczyny,mogę do Was dołączyć? Wprawdzie termin mam na 08.11,ale listopadowe mamy mają już zamknięta grupę:-( ja dopiero wczoraj zorientowałam się o istnieniu tego forum,a znając życie i doświadczenie z poprzedniej ciąży pewnie urodzę wcześniej,może właśnie jeszcze w październiku:-) mam 36 lat,piąta ciąża,jeden poród,potem 3 poronienia,ostatnie w listopadzie 2022 w 12 tygodniu...życzę Wam spokojnych ciąż,i tyle porodów ile ciąż właśnie😀
Jest to grupa otwarta 😊
 
Czesc Dziewczyny,mogę do Was dołączyć? Wprawdzie termin mam na 08.11,ale listopadowe mamy mają już zamknięta grupę:-( ja dopiero wczoraj zorientowałam się o istnieniu tego forum,a znając życie i doświadczenie z poprzedniej ciąży pewnie urodzę wcześniej,może właśnie jeszcze w październiku:-) mam 36 lat,piąta ciąża,jeden poród,potem 3 poronienia,ostatnie w listopadzie 2022 w 12 tygodniu...życzę Wam spokojnych ciąż,i tyle porodów ile ciąż właśnie😀
Powodzenia 😊🍀
 
Dziękuję,tam na listopadowych mamusiach sporo dziewczyn dopiero teraz chciało dołączyć,ale koleżanki już miesiąc temu grupę zamknęły😉
Możecie założyć swoją zamknięta 😊 wiele mamusiowych ma po 2 zamknięte grupy prócz otwartej , właśnie ze względu na dużo późniejsze dołączanie innych 😊
 
reklama
Do góry