reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama

Załączniki

  • 962FEC8A-A334-4F26-A051-6BA2F3C47565.png
    962FEC8A-A334-4F26-A051-6BA2F3C47565.png
    73,5 KB · Wyświetleń: 47
  • 6E1334A1-557B-48D8-A5CD-0FDD4934A404.jpeg
    6E1334A1-557B-48D8-A5CD-0FDD4934A404.jpeg
    17,7 KB · Wyświetleń: 43
Cześć 😁 Mam na imię Justyna i jestem w drugiej ciąży. Moja córka ma 4.5 roku. Od wczoraj starałam się nadgonic wszystko co tutaj pisalyscie 😁

O ciąży dowiedziałam się w walentynki. Dwa dni po urodzinach przyszłego tatusia i byliśmy w szoku bo wręcz staraliśmy się nie zajsc 😅 i cytując klasyka " Jak do tego doszło nie wiem" 😁 Oboje uznaliśmy, że to jakiś pojedynczy komandos pokonał wszystkie przeszkody i wbrew wszystkiemu dotarł do celu 😁

Żeby nie było, że u nas tak łatwo o pierwszą ciążę staraliśmy się długo, badaliśmy nasienie, miałam iść na badanie drożności jajowodów, brałam hormony, monitorował cykl... I nic... Zaszliśmy w ciążę w cyklu bezowulacyjnym wg ginekologa 😁 Miałam już iść do szpitala na zabieg... Miałam kupiona koszule do szpitala... A zabrałam ja dopiero na poród bo miesiączka nie nadeszła 😁 Życie jest przewrotne 😁

Wg aplikacji aktualnie 4 tydzień i 3 dzień czyli 5 tydzień ciąży.
Beta z dziś 1337
Progesteron 40.67 ( wolałam zbadać bo przy pierwszej ciąży chwilę brałam jako, że ginekolog przepisał mi w trakcie starań).

Termin wypada mi dość późno bo na 24 października 🙂
Wizytę mam w środę :)

Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamuśki 🌷 aby każda mogła przytulić swojego warzonego malucha ❤️
 
reklama
ja tego absolutnie nie neguje, ale cześć październikowych mam nawet jeszcze nie ma prawa wiedzieć o tym, że są w ciąży, a tu już zamykanie grupy 😅
Ktos napisal ze zamyka grupe? Czy ze tworzy zamknięta grupe gdzie po prostu bedziemy mialy wiecej swobody w wypowiedziach? Bo nie bardzo rozumiem 😊
 
Do góry