reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Kurcze no to nie wiem... Bo dzwoniłam dziś do tej przychodni, do której dostałam wczoraj skierowanie od mojej gin na USG genetyczne, i babka z recepcji "a jaki jest cel/uzasadnienie wizyty - bo na pewno nie wiek" i zestresowałam się bo myślałam że to powszechne badanie i że zawsze się robi je w 1 trymestrze 😮‍💨☹️
Bezpłatnie na nfz tylko jesli jest jakies wskazanie lub po 35 roku życia. Inaczej to badanie nifty jest płatne 😊
 
reklama
Kurcze no to nie wiem... Bo dzwoniłam dziś do tej przychodni, do której dostałam wczoraj skierowanie od mojej gin na USG genetyczne, i babka z recepcji "a jaki jest cel/uzasadnienie wizyty - bo na pewno nie wiek" i zestresowałam się bo myślałam że to powszechne badanie i że zawsze się robi je w 1 trymestrze 😮‍💨☹️
Sądzę, że dostałaś skierowanie na nfz i dlatego pytała, bo tak to są płatne, ale slyszlam, że ginekolog wpisują jakiś wskazania i wpisuje na nfz skierowanie żeby nie musiały płacić osoby poniżej 35 roku, więc może przez to pytała 😊
 
Wiecie co, cieszę się że znów trafiłam na forum. W 2018 roku też był nasz termin i dziewczyny z forum były mega wsparciem i odskocznia.
Potem przerzuciłysmy się na grupę zamknięta na FB i nawet z niektórymi udalo mi się spotkać i mamy kontakt do dziś. ;)
 
Wiecie co, cieszę się że znów trafiłam na forum. W 2018 roku też był nasz termin i dziewczyny z forum były mega wsparciem i odskocznia.
Potem przerzuciłysmy się na grupę zamknięta na FB i nawet z niektórymi udalo mi się spotkać i mamy kontakt do dziś. ;)
Ja też się mega cieszę że jest taka grupa wsparcia! U mnie wie na razie tylko mąż i siostra- mieszkająca za granicą, więc też czasami ciężko o jakąś radę, otuchę, a tak w ogóle w którym tc powiedziałyscie rodzicom/pracodawcy o ciąży, albo w którym ok. Planujecie powiedzieć?
 
Ja też się mega cieszę że jest taka grupa wsparcia! U mnie wie na razie tylko mąż i siostra- mieszkająca za granicą, więc też czasami ciężko o jakąś radę, otuchę, a tak w ogóle w którym tc powiedziałyscie rodzicom/pracodawcy o ciąży, albo w którym ok. Planujecie powiedzieć?
Mamie odrazu bo to bylo jej marzenie, zreszta jest mi najbliższa 😊 nie wyobrazam sobie żeby jej nie powiedzieć 😎 przyjaciolka wiedziala jako pierwsza ale to takie nasze 😉 a szefem jestem sobie ja wiec dość szybko 😅
 
Ja też się mega cieszę że jest taka grupa wsparcia! U mnie wie na razie tylko mąż i siostra- mieszkająca za granicą, więc też czasami ciężko o jakąś radę, otuchę, a tak w ogóle w którym tc powiedziałyscie rodzicom/pracodawcy o ciąży, albo w którym ok. Planujecie powiedzieć?
ja pracodawcy już powiedziałam (jestem na l4) wie mój mąż i tyle. Reszcie nie mówimy bo chcemy żeby syn dowiedział się od nas jak ciąża będzie pewna i bezpieczna. A może na prenatalnych się dowiem płeć to wtedy powiem synowi. On marzy o siostrze a ja nie chcę żeby się zawiódl. Wolę mu powiedzieć że będzie miał brata czy siostrę i mieć pewność. Zresztą 9m oczekiwania dla 4latka to wieczność więc skróce mu to możliwie jak się da
 
reklama
Ja też się mega cieszę że jest taka grupa wsparcia! U mnie wie na razie tylko mąż i siostra- mieszkająca za granicą, więc też czasami ciężko o jakąś radę, otuchę, a tak w ogóle w którym tc powiedziałyscie rodzicom/pracodawcy o ciąży, albo w którym ok. Planujecie powiedzieć?
Wie moja przyjaciółka i rodzice, nie wyobrażam sobie im nie powiedzieć. Poprzednio zrobiliśmy błąd i powiedzieliśmy też rodzeństwu, które posiało to dalej...i przy poronieniu musieli wszystko odwoływać. Tym razem nie chce mówić dopóki nie skończę 12tc.
 
Do góry