reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Mówi się o bhcg powyżej 1000, ale u mnie w pierwszej ciąży był widoczny wcześniej. W piątek bhcg wynosiła 542, a na drugi dzień na USG było widać piękną kropeczkę.
u mnie lekarze dopiero potwierdzili pęcherzyk jak beta była 6000 (byłam na usg jak beta wynosiła 3400 i było pusto) dużo tez zależy od sprzętu itp.
 
u mnie lekarze dopiero potwierdzili pęcherzyk jak beta była 6000 (byłam na usg jak beta wynosiła 3400 i było pusto) dużo tez zależy od sprzętu itp.
Dokładnie. Sprzęt, umiejscowienie, lekarz. To wszystko ma znaczenie. Dlatego iść najlepiej, kiedy jest możliwość zobaczyć już bijące ❤️ Ale ja jestem z tych, które muszą biec od razu, żeby potwierdzić ciążę ;)
 
Dziewczyny mam pytanie, orientujecie się, czy te badania USG genetyczne w 1trym. krew + USG (11-14 TC) to wykonuje się zawsze?
 
Nie znam nikogo kto by nie robił prenatalnych.
Kurcze no to nie wiem... Bo dzwoniłam dziś do tej przychodni, do której dostałam wczoraj skierowanie od mojej gin na USG genetyczne, i babka z recepcji "a jaki jest cel/uzasadnienie wizyty - bo na pewno nie wiek" i zestresowałam się bo myślałam że to powszechne badanie i że zawsze się robi je w 1 trymestrze 😮‍💨☹️
 
reklama
Kurcze no to nie wiem... Bo dzwoniłam dziś do tej przychodni, do której dostałam wczoraj skierowanie od mojej gin na USG genetyczne, i babka z recepcji "a jaki jest cel/uzasadnienie wizyty - bo na pewno nie wiek" i zestresowałam się bo myślałam że to powszechne badanie i że zawsze się robi je w 1 trymestrze 😮‍💨☹️
może chodziło o zasadność wykonania badań bezpłatnie? Bo badanie jest ogólnie płatne chyba, ze ma się skończone 35lat? Lub są jakieś wskazania (w poprzednich ciążach coś było wykryte itp)
 
Do góry