reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Czy Was też tak ciągle mdli? W poprzedniej ciąży z tego co pamiętam to aż takich miłości nie miałam. Wczoraj wieczorem myślałam że pierwszy raz przywitam się z kibelkiem 😏 w poniedziałek miałam wizytę jest zarodek i biję serduszko 😊 jeszcze troszkę slabo biło ale lekarz stwierdził że najprawdopodobniej biję dopiero jeden dzień i się rozkręci.. mam taką wielka nadzieję że będzie dobrze
Mnie od tygodnia strasznie niedobrze. W czwartek zaczęło się ostrym bólem żołądka skończył się w sobotę ale za to zaczęły się wymioty. I totalna niemoc do wszystkiego. Najchętniej poszłabym spać.
 
Dziewczyny czy jeśli beta wynosiła 19.5 a progesteron 19.7 po dwóch dobach beta 23.5 a progesteron 14.9 czy jest szansa ratować ciążę? Gdzie najlepiej się udać czy szpital mi pomoze
 
A jak w ogóle liczyć tygodnie od dnia miesiączki ostatniej czy potencjalnego zapłodnienia?
Ostatnia miesiączka jest powiedzmy pewna, a potencjalny dzień zaplodniania już nie. Nawet jeśli był to jeden konkretny
Dziewczyny czy jeśli beta wynosiła 19.5 a progesteron 19.7 po dwóch dobach beta 23.5 a progesteron 14.9 czy jest szansa ratować ciążę? Gdzie najlepiej się udać czy szpital mi pomoze
Czesc, Kiedy miałaś ostatnia miesiączkę?
 
Domyślam się, że się stresujesz ale to bardzo wcześnie. Nie wiem czy w szpitalu mogliby zrobić cokolwiek... zrob beta hcg za jakiś tydzień może? Minął Ci już termin spodziewanej miesiączki?
Tak dziś mam termin ostatnie miesiączki to bardzo wcześnie wylapalam wcześnie ciążę wszystko wyliczone mialam
 
reklama
Do góry