reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

No jak już czyta się to trzeba zdrowo filtrować informacje 😊, a to nie jest proste 😊. Ja mam lekki stres, ale ogólnie to cieszę się bardzo ta ciążą i staram się myśleć pozytywnie. Bardzo mi też utkwił tekst lekarza, że mam luteinę w razie krwawienia i mam ja wziąć i się uspokoić bo czasami bywają krwiaki i inne rzeczy niekoniecznie najczarniejszy scenariusz i potem nagle okazuje się, że jest jedna kobieta z mocnym krwawienie i zachowanym spokojem i jest wszystko okej, a inna zobaczy trochę plamienia i tak spanikuje, że dojdzie do poronienia.
Ja nadal nie wierzę, że udało nam się za pierwszym razem, bo o córeczkę staraliśmy się 2 lata, a teraz pierwszy cykl. 🙈
 
reklama
Jestem po wizycie.
Wszystko jest ok. Serduszko bije. Zarodek ma 0.36mm. z USG wychodzi 6+0;) lekarka założyła kartę ciąży, wystawiła skierowania na prenatalne i do poradni diabetologicznej bo niestety mam cukrzycę. Nie była zadowolona, że póki co chce chodzi do pracy. Miałam brać 2x dziennie duphaston ale ze względu na tą pracę to mam zostać przy 3x dziennie.
Cieszę się ogromnie. ;)
 
Jestem po wizycie.
Wszystko jest ok. Serduszko bije. Zarodek ma 0.36mm. z USG wychodzi 6+0;) lekarka założyła kartę ciąży, wystawiła skierowania na prenatalne i do poradni diabetologicznej bo niestety mam cukrzycę. Nie była zadowolona, że póki co chce chodzi do pracy. Miałam brać 2x dziennie duphaston ale ze względu na tą pracę to mam zostać przy 3x dziennie.
Cieszę się ogromnie. ;)
Super!
 
Czy Was też tak ciągle mdli? W poprzedniej ciąży z tego co pamiętam to aż takich miłości nie miałam. Wczoraj wieczorem myślałam że pierwszy raz przywitam się z kibelkiem 😏 w poniedziałek miałam wizytę jest zarodek i biję serduszko 😊 jeszcze troszkę slabo biło ale lekarz stwierdził że najprawdopodobniej biję dopiero jeden dzień i się rozkręci.. mam taką wielka nadzieję że będzie dobrze
 
Czy Was też tak ciągle mdli? W poprzedniej ciąży z tego co pamiętam to aż takich miłości nie miałam. Wczoraj wieczorem myślałam że pierwszy raz przywitam się z kibelkiem 😏 w poniedziałek miałam wizytę jest zarodek i biję serduszko 😊 jeszcze troszkę slabo biło ale lekarz stwierdził że najprawdopodobniej biję dopiero jeden dzień i się rozkręci.. mam taką wielka nadzieję że będzie dobrze
No mnie mdli, dziś nawet niestety wymiotywałam.
 
Czy Was też tak ciągle mdli? W poprzedniej ciąży z tego co pamiętam to aż takich miłości nie miałam. Wczoraj wieczorem myślałam że pierwszy raz przywitam się z kibelkiem 😏 w poniedziałek miałam wizytę jest zarodek i biję serduszko 😊 jeszcze troszkę slabo biło ale lekarz stwierdził że najprawdopodobniej biję dopiero jeden dzień i się rozkręci.. mam taką wielka nadzieję że będzie dobrze
Okrutnie!! Aż mam tego dosyć 😮‍💨 strasznie to utrudnia funkcjonowanie 🙄
Też takie opóźnienia ma?
Nie bylam jeszcze u ginekologa ktory ich nie ma😅
 
reklama
Do góry