reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Super kochana, że już lepiej, takie kopanie na początku musi być super, bo pewnie później to już potrafi boleć. Ciszę się, że obecnie jest okej 💚💚💚. Super masz miesiąc na poród 😁. Trzymam kciuki za Was🍀
Na początku jest super takie delikatne muśnięcia jeszcze troszkę i wy będziecie to czuć szybko zleci ;)
 
reklama
Czy wy tez macie problem z umówieniem się do lekarza? 😂 ja nigdy nie miałam problemu ale jak teraz potrzebuje to najbliższy wolny termin (u lekarza u którego chciałabym prowadzić ciąże) jest dopiero na marzec. Miałam umówiona wizytę u innego lekarza na 03.02 to niestety coś tam się okazało, ze wizyta nie będzie się mogła odbyć w tym terminie i teraz nie wiem co robić😂 czy narazie szukać jakiegokolwiek lekarza z wolnymi terminami i potem się przenieść do docelowego, czy znaleźć innego lekarza do prowadzenia ciąży, ale wszyscy lepsi w naszym mieście tez maja długie terminy..
 
Czy wy tez macie problem z umówieniem się do lekarza? 😂 ja nigdy nie miałam problemu ale jak teraz potrzebuje to najbliższy wolny termin (u lekarza u którego chciałabym prowadzić ciąże) jest dopiero na marzec. Miałam umówiona wizytę u innego lekarza na 03.02 to niestety coś tam się okazało, ze wizyta nie będzie się mogła odbyć w tym terminie i teraz nie wiem co robić😂 czy narazie szukać jakiegokolwiek lekarza z wolnymi terminami i potem się przenieść do docelowego, czy znaleźć innego lekarza do prowadzenia ciąży, ale wszyscy lepsi w naszym mieście tez maja długie terminy..
O kurcze, to ja bez problemu, chciała mnie na 30 stycznia umówić, ale stwierdziłam, że będzie za wczas i od razu mi powiedziała o 2 lutym, więc zapisalam się, a akurat myślę, że u niego poprowadzę ciążę, tak mi się wydaje bynajmniej na razie, bo najlepszy lekarz do jakiego na razie trafiłam, byłam raz, ale spędziłam u niego za pierwszym razem 40min. 😅 Mega dokładny wszystko sprawdzał, mówił i w sumie takie same ma opinie.
 
reklama
Jakby rybka ocierała się w środku. 🙂 bąbelki też można wyczuć ale na początku wszystko delikatnie i subtelnie. Pozniej to macie wrażenie, ze zebra wam dziecko wykopie. Powodzenia dziewczyny! 😀
Ooo jakie słodkie porównanie 😅, o tych żebrach słyszałam, bo miałam w szkole koleżanke z ławki w ciąży to miałam zakaz dotykania już brzucha 😅, bo mały po szkolenie nadrabiał wtedy kopaniem, a przy ciotce nie chciał 😅
 
Do góry