reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Biedna, czekamy mam nadzieję, że zaraz będzie🍀
przyszedł wynik bety, liczyłam na trochę więcej ale chyba i tak nie jest najgorzej. Pierwsza była 79,8. Na Proga jeszcze czekam
 

Załączniki

  • IMG_2701.jpeg
    IMG_2701.jpeg
    11,1 KB · Wyświetleń: 103
@Sylwanka89 jak już jesteś tu u nas, to jak się czujesz?
Dzięki ,ze pytasz ;) Już lepiej początki były słabe złe się czułam mdłości wymioty . Ja jestem po przejściach wiec pojawiały się wymioty krwią . Teraz już lepiej wszystko przeszło tylko czasami mniej energii . Mała już kopie jak szalona chociaż to dopiero prawie 19tc. Kciuki za Was mocno trzymam ;) U mnie rozbieżność w terminie porodu chociaż miałam miesiączki co 28 dni doszło późno do zapłodnienia i z 17.06 mam termin na 27.06 .
 
Dzięki ,ze pytasz ;) Już lepiej początki były słabe złe się czułam mdłości wymioty . Ja jestem po przejściach wiec pojawiały się wymioty krwią . Teraz już lepiej wszystko przeszło tylko czasami mniej energii . Mała już kopie jak szalona chociaż to dopiero prawie 19tc. Kciuki za Was mocno trzymam ;) U mnie rozbieżność w terminie porodu chociaż miałam miesiączki co 28 dni doszło późno do zapłodnienia i z 17.06 mam termin na 27.06 .
Super kochana, że już lepiej, takie kopanie na początku musi być super, bo pewnie później to już potrafi boleć. Ciszę się, że obecnie jest okej 💚💚💚. Super masz miesiąc na poród 😁. Trzymam kciuki za Was🍀
 
reklama
Do góry