reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Chłopczyk /Dziewczynka ?
U mnie 20 październik .Zosia mnie okropnie kopie 🫣
dziewczynka ale ma być duża około 4kg.. Aleks
Ważył
4100 i 59cm 🙈🙈 urodzony idealnie w terminie 🙈
Od dzisiaj ciąża donoszona wiec jak ma ochotę to niech już dziewczyna wychodzi bo Ja już jestem w kiepskiej kondycji psychicznej.. chodzę taka wewnętrznie poddenerwowana, nie mam
Już cierpliwości do niczego i na zmianę zbiera mi się na płacz 😅
 
Ktiry tydzień ? Ja boje się porodu a przy pierwszym dziecku zero stresu
37 :) Ojej, a czemu teraz się boisz? Oksytocyny czy generalnie było tak źle?
Ja już normalnie nie mogę, takie huśtawki nastrojów mnie dopadają, ekscytacja, podenerwowanie, irytacja, smutek, masakra, mam nadzieję że po porodzie to się stabilizuje 😱 cała ciąże miałam stabilny nastrój i nagle BUM
 
dziewczynka ale ma być duża około 4kg.. Aleks
Ważył
4100 i 59cm 🙈🙈 urodzony idealnie w terminie 🙈
Od dzisiaj ciąża donoszona wiec jak ma ochotę to niech już dziewczyna wychodzi bo Ja już jestem w kiepskiej kondycji psychicznej.. chodzę taka wewnętrznie poddenerwowana, nie mam
Już cierpliwości do niczego i na zmianę zbiera mi się na płacz 😅
Mam dokładnie te same odczucia, wczoraj tylko leżałam i ryczeć mi się chciało 🙈 masz jakieś przepowiadające? Tak już bym chciała go na świecie ☺️☺️
 
reklama
37 :) Ojej, a czemu teraz się boisz? Oksytocyny czy generalnie było tak źle?
Ja już normalnie nie mogę, takie huśtawki nastrojów mnie dopadają, ekscytacja, podenerwowanie, irytacja, smutek, masakra, mam nadzieję że po porodzie to się stabilizuje 😱 cała ciąże miałam stabilny nastrój i nagle BUM
Boje się oksytocyny i ewentualnie porodu SN 🫣🫣🫣 racja hormony buzują.. mąż mówi - „ moja żona nie ma wahań nastroju, ona ciagle chodzi wkurw… 😅
Pierwsza ciąża minęła mi naprawdę rewelacyjnie. Nie miałam żadnych dolegliwości, byłam pełna energii ( wiadomo blizej porodu już było czuć lekkie zmęczenie) teraz czuje się jak 7 nieszczęść 🫣🫣

Boje się tez jak poradzę sobie z dwójka dzieci. Mam już synka rok i 8 msc. Troszkę pospieszyliśmy się z drugim dzieciątkiem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry