reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Słuchajcie, potrzebuje podpowiedzi… lekarz wystawił mi zwolnienie jedynie do dzisiaj, nie do terminu porodu, wyleciał do stanów, informujac mnie miesiąc temu, ze najwyżej zejdę na wcześniejszy macierzynski, ale ja nie chce go marnować jak jeszcze Szymek jest w brzuchu. Myślicie, ze jak pojadę dziś do lekarza rodzinnego to wystawi mi zwolnienie w razie czego na kolejny tydzień?
Powinien ci wystawić bez problemu 😊
Ja do mojej szłam przed wizytą u gin na początku ciąży bo źle się czułam
A jak przedstawisz sytuację to tym bardziej
 
reklama
Wystawiła☺️ Do 5.10, ale sama powiedziała, ze on i tak by mi nie wystawił na dłuższy okres, bo oni się później musza tłumaczyć w zusie
 
Wystawiła☺️ Do 5.10, ale sama powiedziała, ze on i tak by mi nie wystawił na dłuższy okres, bo oni się później musza tłumaczyć w zusie
Mi mój gin wystawiał na miesiąc zawsze a na wizycie w 38/39tc wystawił do końca miesiąca tz termin miałam na 15.08.2022 u niego byłam 04.08 i dał mi zwolnienie do 31.08 żeby nie bawić się w tygodniowe no i 2 że od 15 idzie na urlop 😄 i żebym się nie martwiła
 
Wystawiła☺️ Do 5.10, ale sama powiedziała, ze on i tak by mi nie wystawił na dłuższy okres, bo oni się później musza tłumaczyć w zusie
Ja dostałam do 41+0 tc od gin. Też się zdziwiłam, prawdę mówiąc myślałam że od 37+0 będę musiała przejść na macierzyński ew. iść do medycyny pracy i wrócić na urlop wypoczynkowy.
 
Taką miałam przygodę na tej porodówce że mój m mogł włączyć radio poprostu muzykę wybrał stację a później miesiąc mnie zamęczał czy pamiętam jakie w tedy leciały piosenki jak rodziłam malutką w końcu postanowiłam że kto nie lepiej będzie wiedział jak w radiu i napisałam do nich🙈😄
Skończyło się tak
 
reklama
Do góry