reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

moja córa też 3600 na USG, to było w poniedziałek w tamtym tygodniu. W piątek mam mieć w szpitalu kolejne, czyli prawie 2 tygodnie później, ciekawe ile teraz wyjdzie. Chociaż po brzuchu i moich odczuciach wcale mi się nie wydaje taka duża, no zobaczymy jak to wyjdzie finalnie 🙂
U mnie z małą miałam taki brzuch😄😄😄 równy 38tc 2 tygodnie przed porodem
 

Załączniki

  • 20220801_184307.jpg
    20220801_184307.jpg
    618 KB · Wyświetleń: 88
reklama
U mnie trzecie, dwoje poprzednich 3700 i 3800 więc nastawiam się że mała też będzie z tych większych... Jakoś wielkość dziecka mnie nie przeraża tak bardzo jak wizja wywoływania porodu... Poprzednie wywoływanie pamiętam do dziś, a pierwszy jak sam się rozkręcił to w sumie ból nie jest porównywalny z tym po oksytocynę.... Mam nadzieję że przy trzecim zacznie się samo zanim zdecydują się na wywoływanie, a pewnie będą chcieli ze względu na cukrzycę i insuline
no to jesteśmy w podobnej sytuacji, u mnie pierwsze 3960, drugie 3690 i teraz też zapowiada się podobna waga. Pierwszy poród wywoływany, drugi spontaniczny, no i drugi wiadomo, o niebo lepszy 😏 a u mnie decyzja o wywołaniu już tuż, tuż, jutro idę na badanie i albo już zostanę albo zaraz po weekendzie będę się musiała zgłosić. No ale mam nadzieję, że jednak skoro to trzecie to i tak nam pójdzie w miarę sprawnie 🙂
 
no to jesteśmy w podobnej sytuacji, u mnie pierwsze 3960, drugie 3690 i teraz też zapowiada się podobna waga. Pierwszy poród wywoływany, drugi spontaniczny, no i drugi wiadomo, o niebo lepszy 😏 a u mnie decyzja o wywołaniu już tuż, tuż, jutro idę na badanie i albo już zostanę albo zaraz po weekendzie będę się musiała zgłosić. No ale mam nadzieję, że jednak skoro to trzecie to i tak nam pójdzie w miarę sprawnie 🙂
A mówią że maleństwa nie chcą mieć więcej jak 1-2 dzieci a ja widzę że jest nas więcej 3+
 
A powiedzcie mi jak to jest z tym obniżaniem się brzucha, jakoś nie potrafię dostrzec w sobie tego obniżania
Ja na starym zdjęciu z 3 ciąży na 2 tygodnie przed porodem teraz widziałam różnice ale wtedy to nie 😄
Z resztą jak teraz też w trakcie ciąży nie widziałam ale teraz jak patrzę widzę różnice 😊
 
no to jesteśmy w podobnej sytuacji, u mnie pierwsze 3960, drugie 3690 i teraz też zapowiada się podobna waga. Pierwszy poród wywoływany, drugi spontaniczny, no i drugi wiadomo, o niebo lepszy 😏 a u mnie decyzja o wywołaniu już tuż, tuż, jutro idę na badanie i albo już zostanę albo zaraz po weekendzie będę się musiała zgłosić. No ale mam nadzieję, że jednak skoro to trzecie to i tak nam pójdzie w miarę sprawnie 🙂
Ja termin mam dopiero na 18 października i plan jest taki że 7 idę zobaczyć jak to wygląda i wtedy zapadnie decyzja czy zostawia czy jeszcze nie... Mój lekarz nie jest zwolennikiem wczesnego wywoływania i wie o moich obawach odnośnie tego... Więc teraz to próbuje robić wszystko co mogę żeby samo ruszyło 😁
 
Muszę zdjęcie zrobić i porównać, bo mam wrażenie, że nic się nie rusza
Też tak robiłam i nic nie widziałam w trakcie ciąży 😄
Dopiero teraz jak ogladam widzę różnicę
Pierwsze 37tc
20220712_175836.jpg

Drugie 38tc
20220801_184247.jpg

I że na pierwszy piłka a na drugim zwisły cycek 🙈😄
 

Załączniki

  • 20220712_175836.jpg
    20220712_175836.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 24
reklama
Do góry