reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja dzisiaj kończę 34 tygodnie, wczoraj mnie 2 godziny brzuch bolał, dość mocno, niby jak na miesiączkę, ale z drugiej strony to nie wiem czy to np. szyjka czy nie połączenie Tardyferonu i grilla... Ale już coraz bliżej terminu to będzie coraz więcej fałszywych alarmów.
Dlatego w tym tygodniu pakuję torbę już na pewno 😁 w sobotę zaczęłam prać ciuszki, dzisiaj jeszcze zamówiłam sobie koszulę i pojadę po pieluchy i kosmetyki dla siebie.
A rzeczy wczesnodziecięce piorę w 60 stopniach, nie prasuję 🙂 90% mam jasnych rzeczy, więc szczególnie się nie niszczą
Ja tez dzisiaj kończę 34 tydzień i nagle czuje się okropnie.. całą noc spać nie mogłam, ciagle coś, a o 6 rano zaczelam jeszcze wymiotować samą wodą.. 🤦‍♀️ Dobrze ze ktg dzisiaj miałam umówione bo bym teraz panikowała ze coś jest może nie tak z małą, ale na ktg wszystko dobrze. Położna aby mówi ze bardzo brzuch mi się obniżył.
Walizkę mam juz spakowana na szczęście od 2 tygodni 😅
 
reklama
Ja tez dzisiaj kończę 34 tydzień i nagle czuje się okropnie.. całą noc spać nie mogłam, ciagle coś, a o 6 rano zaczelam jeszcze wymiotować samą wodą.. 🤦‍♀️ Dobrze ze ktg dzisiaj miałam umówione bo bym teraz panikowała ze coś jest może nie tak z małą, ale na ktg wszystko dobrze. Położna aby mówi ze bardzo brzuch mi się obniżył.
Walizkę mam juz spakowana na szczęście od 2 tygodni 😅
Wymioty, biegunka.. Oczyszczanie organizmu - coś położna wspominała ze to objawy zbliżającego się porodu 😃 dobrze ze torba gotowa.

@crainte ja swoich kostek nadal szukam... Ale dziś zmotywowana poszłam na spacer po obiedzie i się ze mnie leje. Tylko 26 st ale taak parnoo.. Teraz paraduje po domu w majtusiach i biustonoszu...
Dziś łydka już tak nie boli.. Jedynie przy schodzeniu po schodach przypomina o sobie. 😔
 
Wymioty, biegunka.. Oczyszczanie organizmu - coś położna wspominała ze to objawy zbliżającego się porodu 😃 dobrze ze torba gotowa.

@crainte ja swoich kostek nadal szukam... Ale dziś zmotywowana poszłam na spacer po obiedzie i się ze mnie leje. Tylko 26 st ale taak parnoo.. Teraz paraduje po domu w majtusiach i biustonoszu...
Dziś łydka już tak nie boli.. Jedynie przy schodzeniu po schodach przypomina o sobie. 😔
Właśnie też dzisiaj na internecie wyczytałam że może to świadczyć o oczyszczaniu organizmu przed porodem 🙈 mam nadzieje że aż tak prędko na świat nie chce przyjść tylko poczeka chociaż do połowy września 😅 chociaż już od 1 prenatalnych się nastawiłam ze tak może być jak wyszło wysokie ryzyko przedwczesnego porodu 1:120

Zazdroszczę chodzenia na spacery jeszcze, ja ledwo 5 minut potrafię ujść i mam już dosyć..
 
Dopiero co leglam się na łóżko ... Z kroplówką ...dostałam jakieś dwa zastrzyki w dupę niby to te sterydy,i 2razy luteina pod język i 2nospy ...jeszcze się nospe bierze??
Posiew , pochwy pobrany ,na USG szyjka zleciała do 2.1 tak gadała a o lozysku no krwawienia ,łożysko się może odkleic i dziecko umrze..
I już mi się rzygać chce bo widzę jak laska przede mną zajechała z bólami zamiast ja szybko brać to teraz po dwóch godzinach przed pielęgniarkami jak siedziałam w gabinecie otworzyła drzwi i klękała.z bólu z łzami a te nic nie mogą bo lekarz się nie może określic . Ten sterydy to mam nadzieję że dziś i jutro bo laska obok mówi że leży od czwartku i ma codziennie ale to dla mnie dziwne
 
Wymioty, biegunka.. Oczyszczanie organizmu - coś położna wspominała ze to objawy zbliżającego się porodu 😃 dobrze ze torba gotowa.

@crainte ja swoich kostek nadal szukam... Ale dziś zmotywowana poszłam na spacer po obiedzie i się ze mnie leje. Tylko 26 st ale taak parnoo.. Teraz paraduje po domu w majtusiach i biustonoszu...
Dziś łydka już tak nie boli.. Jedynie przy schodzeniu po schodach przypomina o sobie. 😔
oczyszczanie organizmu to przed samym porodem, ale też niestety u niektórych ciężarnych w trzecim trymestrze powracają dolegliwości żołądkowe
 
Wymioty, biegunka.. Oczyszczanie organizmu - coś położna wspominała ze to objawy zbliżającego się porodu 😃 dobrze ze torba gotowa.

@crainte ja swoich kostek nadal szukam... Ale dziś zmotywowana poszłam na spacer po obiedzie i się ze mnie leje. Tylko 26 st ale taak parnoo.. Teraz paraduje po domu w majtusiach i biustonoszu...
Dziś łydka już tak nie boli.. Jedynie przy schodzeniu po schodach przypomina o sobie. 😔
Ja w taką niespecjalną pogodę chodzę o 7 rano🙂 W ogóle zabawnie, bo najpierw sąsiedzi tylko patrzyli i się dziwili, a teraz już zagadują😁 Mieszkamy na wsi trochę ponad rok i założę się, że jak jeszcze brzuch nie był jednoznacznie ciążowy to musieli się mocno dziwić tym moim obchodom wokół wioski codziennie zawsze albo o 7, albo o 13🙂🙂
Zastanawiam się tylko, na ile Maluch się do tego przyzwyczai, i będzie pozniej spał na spacerach, bo teraz po takiej trasie spokojnjejszy przez dłuższy czas😁
 
Ja zauważyłam ból żołądka po głównych posiłkach. Lekki i uzależniony od mojej pozycji ciała. Pocieszam się, że oznacza wzrost Malucha, ale to kolejny dyskomfort do listy😁 Kocka... Każda kobieta w ciąży zasługuje na medal, ale Ty na dwa 🙂🙂
 
Mnie dzisiaj jakoś wyjątkowo niewygodnie, mała bardzo się rozpycha, dzisiaj pierwszy raz strasznie kopnęła mnie pod żebro 🙈 aż podskoczyłam... kłuje mnie brzuch w różnych miejscach, gniecie, ciasno, wzdęcia, teraz zjadłam obiad to żołądek się odezwał... wróciły zaparcia, na zmianę ze skurczami jelit jak na biegunkę.... a było tak pięknie 💔
też tak macie? to już ten etap? czy nie powinno tak być i to ten okropny tardyferon na przykład...? 🥺
 
Mnie dzisiaj jakoś wyjątkowo niewygodnie, mała bardzo się rozpycha, dzisiaj pierwszy raz strasznie kopnęła mnie pod żebro 🙈 aż podskoczyłam... kłuje mnie brzuch w różnych miejscach, gniecie, ciasno, wzdęcia, teraz zjadłam obiad to żołądek się odezwał... wróciły zaparcia, na zmianę ze skurczami jelit jak na biegunkę.... a było tak pięknie 💔
też tak macie? to już ten etap? czy nie powinno tak być i to ten okropny tardyferon na przykład...? 🥺
Pod żebra kopie rzadko, ale wpycha tam nogę i wymusza u mnie określoną, wygiętą pozycję ciała. Z jelitami różnie w zależności od tego ile zjem płatków owsianych danego dnia:D Płatki owsiane działają cuda. Ale ciasno, ociężale, niewygodnie i uczucie rozpychania się jest wszechobecne :D
 
reklama
Do góry