reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Nie wiem czemu zawsze pierwsze co wpisuje się w internet i nakręca, ale masz racje podejdę na chłodno, zobaczę co jutro powie Pani Doktor ☺️ Dzięki wielkie za odpowiedź 😙
To co mnie nauczyla moja gin i co już pisałam, to to że żadnych wyników badań nie określa się wyrywkowo, a w odniesieniu do innych parametrów. Często jak A i B sa w normie to C zaniżone lub zawyżone nie ma znaczenia. Poza tym... Jesteśmy w połowie ciąży, coraz rzadziej wyniki będą idealne 😁
 
reklama
No ja się podmywam zawsze i podcieram i zawsze środkowy strumień ale na kucaka.Teraz mi chodzi czy czasem z pochwy to nie są bakterie i dlatego chcę dwa takie sposoby zrobić, w sumie mam 4pojemniki kupione i zawsze kupuję te sterylne zapakowane.
I może też oddam do laboratorium przy szpitalu
Ja pierwsze poczułam w końcówce 18. I od tego czasu dyskoteka 😀
Mój dziś jakiś spokojny 🤔może się wyszalal w nocy.
 
A ja mam łożysko z przodu i moje ruchy nie są tak intensywne, najczęściej daje o sobie znać jak zjem coś słodkiego i położę się, wtedy się uaktywnia 😀
 
A ja mam łożysko z przodu i moje ruchy nie są tak intensywne, najczęściej daje o sobie znać jak zjem coś słodkiego i położę się, wtedy się uaktywnia 😀
No dokładnie też mam łożysko z przodu(nisko położone trochę się podniosło bo wcześniej zakrywało szyjkę) i może dziś nie czuje bo więcej chodzę.
 
I może też oddam do laboratorium przy szpitalu

Mój dziś jakiś spokojny 🤔może się wyszalal w nocy.
Mój też spokojny, ale na usg szalał, więc janteż jestem spokojna😁 moja gin mówila, że na tym etapie ruchy mogą być bardzo zróżnicowane, nawet niewyczuwalne🙂
 
@JM* A jak Ty się czujesz z tymi plamieniami i skurczami? Wizytujesz albo robisz badania w tym tygodniu?

Kupiłam ten znaleziony wózek używany, mam już temat z głowy. Musze jeszcze w tym miesiącu spotkać się ze znajomymi po odbiór rzeczy po moim dziecku (oni chcą żeby im zwolnić miejsce) i na chwilę zostawię sprawy wyprawkowe.
A co do wizyty to jak go pytałam to mówił jak nie będzie plamien to za miesiąc ... Oczywiście jak mi wyniki wyjdą z bakteriami to idę do niego niech pobiera wymaz bo inaczej ...
 
To co mnie nauczyla moja gin i co już pisałam, to to że żadnych wyników badań nie określa się wyrywkowo, a w odniesieniu do innych parametrów. Często jak A i B sa w normie to C zaniżone lub zawyżone nie ma znaczenia. Poza tym... Jesteśmy w połowie ciąży, coraz rzadziej wyniki będą idealne 😁
Tak mój gin na samym początku ciąży powiedział, że mam chodzić spokojnie do pracy bo jak zejdę na zwolnienie to głupoty będę czytała w internecie, myślę, że coś w tym musi być 🙈a jak wyjechał i zaczęły mi stopy puchnąć, poszłam do rodzinnej to od razu zatrucie ciążowe, od razu Pani powinna iść na zwolnienie już, a mój gin w ogóle odwrotnie zawsze mówi, że ciąża rządzi się swoimi prawami 😅
 
reklama
No dokładnie też mam łożysko z przodu(nisko położone trochę się podniosło bo wcześniej zakrywało szyjkę) i może dziś nie czuje bo więcej chodzę.

Ja jak chodzę to nie czuje w ogóle ruchów, właśnie najlepiej jak coś zjem i się położę. Chwile poczekam i daje o sobie znać :) Pewnie później będzie bardziej intensywnie :)
 
Do góry