reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny,

Wracam po długiej przerwie i naszych zawirowaniach. Opisze w skrócie bo potrzebuje ojojania...

4 tyg temu - rozyczka reaktywna w obu klasach przeciwciał. Wizyta u ginekologa - panika. SKierowanie do specjalisty chorob zakaznych - wizyta - szpital. Badania, badania, badania. Finalnie - Przebyty w lutym Covid wpłynął na wyniki badań i wirusa różyczki u mnie nie stwierdzono. Poziom mojego stresu przez jakies 2,5 tyg osiągał apogeum. Wymiotowałam, nie mogłam jeść - tragedia.

Cukrzyca ciążowa stwierdzona 4 tygodnie temu,. Jestem na insulinie nocnej, dieta. Jestem wsciekla ze nie moge jesc tegp na co mam ochote, żyje od posiłku do posilku i 3/4 czasu spedzam w kuchni...
Mam nerwobóle, chodze też do fizjoterapeuty. Generalnie załamka tym wszystkim.

Mamy tutaj mamuśki z cukrzycą ciążową? Mam pare pytań a moja diabetolog jest taka wredna że o nic sie nie mozna zapytać xD
A jak u Ciebie ciała ketonowe rano? Ja jem non stop, mam dość jedzenia i gotowania. Dziś mnie brzuch od rana boli z przejedzenia.. A rano i tak ciała ketonowe w moczu w miare wysokie 🤦‍♀️ idzie zwariować. Bo nie gloduje sie, jem weglowodany, juz mi sie odbija i marze o jednym dniu lżejszego jedzenia...
 
Jak tam na dziś?
Cisza jakaś na forum.
Jutro mam prenatalne,to 1 genetyczne i ten test pappa też pewno gun zrobi. Poczytałam o tym teście trochę że wiele dziewczyn i tak robi Nifty bo pappa opierając się na statystyce mega niepokoi.
Robicie to Nifty?
Jeden czynnik w pappa to wiek wiec juz moje 38 zaważy
:(
Ja nie zrobię nifty, bo mnie nie stać ;) zobaczysz co Ci wyjdzie. Może nie ma się czym martwić. Ważne, aby znaleźć dobrego gina, który dobrze zinterpretuje PAPPe. Mojej koleżance w wieku 33 powychodziły jakieś bzdury na pappie, ale lekarz powiedział, że to z racji wieku i ze ma się nie przejmować
 
Hej dziewczyny 😚
Miłego dnia dla wszystkich, u nas obudziło mnie cudne słońce.
Wczoraj pierwszy raz w ciąży zmieniłam męża żaby zabrał mnie do maka. Nie mogłam przestać i nimi myśleć, choć tak na prawdę ja w maku mi jem,czasem zabierzmy córkę, niestety dzieci w przedszkolu zbierają zabawki z happy meal a moja kiedyś wróciła z płaczem że wszyscy mają jakieś misie a ona nowy, więc czasem jedziemy 😉😉
Ja w maku zawsze brałam tylko latte ale wczoraj w tv była reklama i jak zobaczyłam te burgery to nie mogłam przestać o nich myśleć. I wyciągnęłam maestro, byłam zaspokojona kulinarnie a potem pożałowałam bo bolał mnie w nocy żołądek. Ale warto było dla tej chwili błogości 😁 raczej tego nie powtórzę ale czas pokaże przede mną jeszcze 28 tygodni ciąży, więc zobaczymy co tam Karotka będzie chciała jeść 🤣
 
Witam Nowe Dziewczyny. Jak widzicie ten wątek ma już ponad 600 stron. Od początku założenia, trochę się zdążyłyśmy poznać, zaufać w związku z czym, przeszłyśmy na prywatny wątek, czyli jesteśmy tam bardziej otwarte wobec siebie i wiele z tematów nie nadaje się na forum ogólne. Szczerze mówiąc, nie rozumiem czemu jest tyle osób które nagle się pojawiły, a podczytywały. Zwłaszcza, ze temat prywatnego forum i tego, że CZEKAMY na inne był poruszany kilkakrotnie. Nie obrazicie się, ale żyjemy w czasach gdzie w internecie nic nie ginie.
Myśle, ze będziemy tu zaglądać ale na przyjmowanie do zamkniętego wątku jest trochę późno.

Życzę wszystkim pięknego i słonecznego dnia. 😉
 
A jak u Ciebie ciała ketonowe rano? Ja jem non stop, mam dość jedzenia i gotowania. Dziś mnie brzuch od rana boli z przejedzenia.. A rano i tak ciała ketonowe w moczu w miare wysokie 🤦‍♀️ idzie zwariować. Bo nie gloduje sie, jem weglowodany, juz mi sie odbija i marze o jednym dniu lżejszego jedzenia...
O i ty na cukrzycowej diecie...Jak ci idzie ? Ważysz? Wykluczyłaś to co z wysokim Ig? Jeszcze co 3 godz czy lodówka wzywa...?
Ale jestem ciekawska ;)
 
Ja nie zrobię nifty, bo mnie nie stać ;) zobaczysz co Ci wyjdzie. Może nie ma się czym martwić. Ważne, aby znaleźć dobrego gina, który dobrze zinterpretuje PAPPe. Mojej koleżance w wieku 33 powychodziły jakieś bzdury na pappie, ale lekarz powiedział, że to z racji wieku i ze ma się nie przejmować
Ja też nie robię bo nie mam takiej kasy, raty też do mnie nie przemawiają. Jeśli USG i Pappa wyjdą dobrze to nifty nie będzie mi potrzebne. Ale nie neguje że je robicie, podkreślenia jeśli miałabym taką kasę od tak to bym pewnie zrobiła.
 
Wczoraj więcej porobiłam,jeszcze pościel xnienialam a dzis wstałam i czuje jakbym u rąk miała po 5kg...chyba wiosenne przesilenie a ja bez kawy, śpię też dziwnie...
Nic pokonam dzisiejsze fale i na popołudnie kimonko
 
A jak u Ciebie ciała ketonowe rano? Ja jem non stop, mam dość jedzenia i gotowania. Dziś mnie brzuch od rana boli z przejedzenia.. A rano i tak ciała ketonowe w moczu w miare wysokie 🤦‍♀️ idzie zwariować. Bo nie gloduje sie, jem weglowodany, juz mi sie odbija i marze o jednym dniu lżejszego jedzenia...
Ja jak robie te paskowe testy to ani cial ketonowych ani gukozy nie widac. Jakie masz paski ? moze ja cos zle patrze.
 
reklama
Witam Nowe Dziewczyny. Jak widzicie ten wątek ma już ponad 600 stron. Od początku założenia, trochę się zdążyłyśmy poznać, zaufać w związku z czym, przeszłyśmy na prywatny wątek, czyli jesteśmy tam bardziej otwarte wobec siebie i wiele z tematów nie nadaje się na forum ogólne. Szczerze mówiąc, nie rozumiem czemu jest tyle osób które nagle się pojawiły, a podczytywały. Zwłaszcza, ze temat prywatnego forum i tego, że CZEKAMY na inne był poruszany kilkakrotnie. Nie obrazicie się, ale żyjemy w czasach gdzie w internecie nic nie ginie.
Myśle, ze będziemy tu zaglądać ale na przyjmowanie do zamkniętego wątku jest trochę późno.

Życzę wszystkim pięknego i słonecznego dnia. 😉
Hej, no trudno... Ja po prostu miaalm takie zawirowania, szpitale cuda wianki ze nie siedzialam na forum po prostu. Teraz jak moja ciaza jest hmm bezpieczniejsza po prostu wrocilam .
 
Do góry