reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

U nas dziś gołąbki od teściowej na życzenie mojego syna 😉
Nie ukrywam, że dla mnie plus, bo tylko ugotowałam ziemniaczki.
Za to wygrzebałam się z prania, bo już z pralni do mnie wołało zabierz nas stąd, gdzie żelazko, chcemy do szafy 😂😂😂🙈
 
reklama
Tak, ale jutro już na szczęście do domu. Tak się zastanawialiśmy czy by babci z młodą nie zakwaterować w szpitalu, ale powiem Wam ,że nie dałabym rady jej zostawić takiej biednej.
biedna kochana, i Ty tez…. Dobrze ze do domku jutro, oby młodej energia wróciła po kroplówka i zaczęła znowu jeść ❤️
 
a ja dziś na obiad mam suchy chleb, tylko to mi przechodzi przez gardło [emoji25]
tak jak piszecie poczułam głód po 3h a że byłam w pracy nie miałam jak zjeść akurat i teraz mam przerąbane [emoji25]

to co piszecie z tym becikowym to jakaś totalna masakra dla mnie, w Belgi każdy dostaje po porodzie 1000euro nie zależnie od zarobków..
 
Właśnie to mnie przeraża, kiedy myślimy o powrocie do Polski, płacisz tyle a i tak całe nic z tego masz... mam nadzieję że kiedyś się polepszy w tym naszym kraju
 
a ja dziś na obiad mam suchy chleb, tylko to mi przechodzi przez gardło [emoji25]
tak jak piszecie poczułam głód po 3h a że byłam w pracy nie miałam jak zjeść akurat i teraz mam przerąbane [emoji25]

to co piszecie z tym becikowym to jakaś totalna masakra dla mnie, w Belgi każdy dostaje po porodzie 1000euro nie zależnie od zarobków..
No i tak powinno być (jak w Belgii) - bo dzisiaj inflacja, wszystko rośnie i mało kto na 2 lub więcej osoby zarabia 1900...Wiec powinni to dostosowac do norm dzisiejszych a tak naprawdę - każda kobieta która płaci zus, czy jest na kruzie i płaci składki powinna dostać becikowe bez względu na zarobki 🤷‍♀️
 
Ja dzis po wizycie 8+4 wg. OM może to dziwnie zabrzmi ale dopiero dziś dotarło do mnie ze jestem w ciąży.. dostałam skierowania na badania i oczywiście wszystko prywatnie bo i lekarz prywatnie.. u nas z terminami na nfz czekałabym do połowy ciąży 9.04 mam prenatalne.
Do mnie jeszcze nie dotarło, jak Wy to robicie?🥲
Ja jestem dopiero 9tyg ale jeszcze nie dotarło do mnie.. 😅 chyba ze mna cos nie tak
 
reklama
Do mnie jeszcze nie dotarło, jak Wy to robicie?🥲
Ja jestem dopiero 9tyg ale jeszcze nie dotarło do mnie.. 😅 chyba ze mna cos nie tak
ja tez mam problem z przyswojeniem wiedzy, pomimo tego ze już trzy raz zaglądałam co u kropka słychać, a dodatkowo mam objawy ciążowe na pełnym wypasie.
A jednak fakt ciąży jako takiej jeszcze mnie nie zaatakował, No nierealne mi się to wydaje 😂
Zwłaszcza ze to taka trochę wpadka, niespodzianka na całego 😂
 
Do góry